Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Блог інтернет-магазину WaterLine

Як хімія для басейну впливає на покриття чаші
17.05.2024
Перегляди: 7
Як хімія для басейну впливає на покриття чаші

Відпочинок біля басейну для багатьох став невід’ємною частиною позитивного настрою. Правильно та безпечно організований релакс – запорука того, що людина швидко відновить свої сили. Одним з важливих нюансів для власників штучних водойм є правильно підібрана хімія для обробки води. Вона повинна бути не тільки безпечною та ефективною, але й не впливати на якість покриття чаші. Хімія д..

Від чого зеленіє вода в басейні
14.05.2024
Перегляди: 15
Від чого зеленіє вода в басейні

Готуючи басейн до сезону відпочинку, варто звернути увагу на те, що однією з частих проблем є цвітіння та позеленіння води. Позбутися його можна не тільки з допомогою спеціальних засобів, але й проведенням профілактичних заходів. Від чого зеленіє вода в басейні та що з цим робити – поговоримо далі. Зеленіє вода в басейні: основні причини Проблема зеленої води може виникнути у власникі..

Чим корисний електронагрівач для басейну
12.05.2024
Перегляди: 25
Чим корисний електронагрівач для басейну

При створенні комфортного температурного режиму для відпочинку в басейні електронагрівачі виявились одним з видів ефективного та безпечного обладнання. Оптимальні умови для занять та відпочинку в басейні – це запорука якісного релаксу, підтримка роботи імунної системи та хорошої фізичної форми. Електричний нагрівач: особливості встановлення та переваги використання Щоб встановити елект..

Переваги використання теплових насосів у підігріві басейнів у порівнянні з іншими методами
11.05.2024
Перегляди: 26
Переваги використання теплових насосів у підігріві басейнів у порівнянні з іншими методами

Використання електричних, твердопаливних чи газових обігрівачів для басейнів дозволяє швидко прогріти воду, але фінансово вигідними такі конструкції назвати не можна. Теплові насоси – чудова альтернатива обігрівачам для підігріву води в штучній водоймі. Для підтримки функціонування пристрою використовується мінімум електроенергії, а основне джерело – тепло з грунту, води чи повітря. ..

Причини зеленої води у басейні
11.05.2024
Перегляди: 20
Причини зеленої води у басейні

Зелена вода в басейні – це не тільки естетика, а й питання безпечного та комфортного відпочинку. Головна причина зміни кольору водного середовища – активне розповсюдження водоростей. Основні причини зеленої води в басейні Щоб не допустити появу зеленої води, власники басейнів повинні орієнтуватися в основних причинах проблеми. Провокуючі фактори цвітіння води Підвищен..

Як вибрати хімію для басейну, щоб не шкодила поверхню
11.05.2024
Перегляди: 20
Як вибрати хімію для басейну, щоб не шкодила поверхню

Власникам громадських і домашніх басейнів важливо правильно підібрати хімію для обробки штучної водойми, щоб дезінфекція була ефективною, а відпочинок – безпечним. Оптимальність вибору засобів впливатиме на стан поверхні чаші, функціонування обладнання. Популярні препарати для дезінфекції басейну: що потрібно врахувати Обираючи засоби для знезараження води, слід ретельно прорахувати не..

Тестери та реагенти для басейну – необхідний набір
30.04.2024
Перегляди: 33
Тестери та реагенти для басейну – необхідний набір

Обов’язковою умовою для безпечної експлуатації басейну є висока якість води в ньому, без неприємного запаху та каламутності. Досягти такого стану можна тільки комплексною роботою: підбором правильних засобів дезінфекції та встановленням якісної системи фільтрації. Важливим пунктом комфортного та безпечного користування штучної водойми є оптимальні хімічні показники води. Вони необхідні й для..

Нормативи якості води в приватному басейні згідно ДСТУ
24.04.2024
Перегляди: 42
Нормативи якості води в приватному басейні згідно ДСТУ

Для кожного відповідального власника басейну на першому місці перебуває чистота гідроспоруди. Вона обумовлюється двома моментами – чистотою чаші та води. Якщо говорити про водне середовище, то слід заначити, воно має бути не просто чистим, а й безпечним (відповідати санітарним та гігієнічним нормам). Норми якості води згідно ДСТУ Найбільш точну картину відповідності води нормам ДСТУ мо..

Як купити ручний пилосос для басейну
25.03.2024
Перегляди: 115
Як купити ручний пилосос для басейну

Наявність басейну змушує його власника підібрати оптимальні засоби та методи, щоб безпечно користуватися штучною водоймою. Для якісного прибирання варто продумати не тільки наявність ефективної фільтраційної системи та спеціальних препаратів, але й використання автоматичних чи ручних очищувачів-пилососів. Останні швидко отримали свою популярність за рахунок демократичної вартості та ефективності. ..

Хімія для SPA - центрів та гідромасажних ванн
21.03.2024
Перегляди: 84
Хімія для SPA - центрів та гідромасажних ванн

Для тих, хто розуміється на догляді за басейном, правильно підібрати хімію та доглядові процедури для ванн з гідромасажним ефектом буде не складно, оскільки обладнання, встановлене на них, схоже. Різниця полягає тільки в тому, яку кількість води потрібно обробити та кількість засобу, що додають. При цьому важливо врахувати, що за рахунок підвищеної температури та великої кількості важкодоступних м..

 Як часто потрібно міняти воду в чані
11.03.2024
Перегляди: 127
Як часто потрібно міняти воду в чані

Чан – це один з найприємніших та корисних видів відпочинку. Така купель виглядає, як велика ємність з водою та сидячими місцями. Як правило, її розташовують просто неба. Головний секрет чану – постійний підігрів. Під ним вирує живе вогнище, яке поступово піднімає температуру. Відпочинок в чані – це можливість розслабитися та оздоровитися. Як правило, в воду додають цілющі трав..

Ручний пилосос для басейну як вибрати
11.03.2024
Перегляди: 113
Ручний пилосос для басейну як вибрати

Для власників приватних басейнів незамінним пристроєм є ручний пилосос. Ним зручно користуватися, він дозволяє якісно прибрати бруд та дрібне сміття з  дна басейну та поверхні води. Спеціалісти рекомендують користуватися такими пристроями за умови, якщо розміри штучної водойми складають не більше 60 м.кв. Водні ручні пилососи можуть застосовуватися для штучних водойм будь-якого типу, в тому ч..

Вода в чані очистка
08.03.2024
Перегляди: 97
Вода в чані очистка

Чани – це незабутній та корисний відпочинок, який останнім часом набув неабиякої популярності. Він став гідною альтернативою лазням та саунам. Чан - це спеціальна посудина великого розміру, яка зазвичай виготовляється з товстого шару чавуну. Під нею розпалюють багаття, яке поступово піднімає температуру води та нагріває чан. Нагріваючись, чан не обпікає шкіру та довго тримає задану температу..

Нормативні параметри води в приватних басейнах
08.03.2024
Перегляди: 116
Нормативні параметри води в приватних басейнах

Басейни на приватних ділянках стали нормою у житті пересічних громадян. Це не дивно, адже наявність таких гідроспоруд сприяє комфортному та здоровому відпочинку. Для того, щоб резервуар дійсно був корисним, вода в ньому має бути чистою та відповідати санітарним вимогам. Яких саме норм потрібно дотримуватись поговоримо далі. Що потрібно знати про чистоту води в басейні Звичайно, з будівництво..

Заміна води чи хімія в чані
04.03.2024
Перегляди: 105
Заміна води чи хімія в чані

Карпатські чани набувають усе більшої популярності. Якщо раніше такі купелі можна було зустріти здебільшого в закладах відпочинку, то нині їх встановлюють і на приватних ділянках. Гарячий чан – це неймовірне задоволення та велика користь для здоров’я. За формою він нагадує півсферу чи діжку великого розміру, зазвичай виготовляється з товстого шару чавуну, який не обпікає шкіру та до..

Посібник з обслуговування басейнів від WaterLine
29.02.2024
Перегляди: 104
Посібник з обслуговування басейнів від WaterLine

Будь-який басейн потребує регулярного догляду. В протилежному випадку він досить швидко забрудниться, у ньому з’являться водорості та неприємний запах. Регулярне обслуговування дає можливість забезпечити здоровий та комфортний відпочинок, а також продовжує термін служби конструкції і встановленого обладнання. Тож, поговоримо як обслуговувати гідравлічну споруду правильно. 1. Періодич..

Чи можна робити ополонку в басейні на Водохреща
25.02.2024
Перегляди: 115
Чи можна робити ополонку в басейні на Водохреща

Одна з головних традицій на Водохреща – купання у крижаній воді. За повір’ями, вода в цей день має цілющі властивості. Такий звичай у кожного асоціюється з різним: з духовним, моральним, фізіологічним зціленням, можливістю перевірити свою силу волі, вшануванням християнських традицій. За звичаєм, купання проводять на річці чи іншій природній водоймі. Альтернативою ополонки на Водохреща..

Очищення води в басейні при бані
22.02.2024
Перегляди: 121
Очищення води в басейні при бані

Догляд та якісне обслуговування басейну – важлива умова комфортного та безпечного відпочинку, як на відкритій території, так і в бані чи лазні. У випадку зі штучною водоймою у бані, врахувати, що не тільки підвищена температура води, але й високий рівень вологи стають причиною швидкого розповсюдження бактерій та шкідливих мікроорганізмів. Такі умови повинні стимулювати власників таких місць ..

Вода в чані як чистити
19.02.2024
Перегляди: 140
Вода в чані як чистити

Чан – це купель для відпочинку, що, як правило, встановлюється на відкритому повітрі. Класична ємність має форму півсфери та виготовляється з чавуну, її наповнюють водою, на дно кладуть каміння великих розмірів, яке допомагає збалансувати температуру та зберегти тепло. Чан потрібно довго нагрівати на вогнищі, однак, він так само довго тримає температуру. Існують також сучасні пластикові та д..

Який робот пилосос для басейну обрати у 2024 році
16.02.2024
Перегляди: 119
Який робот пилосос для басейну обрати у 2024 році

Спеціалісти запевняють, що одночасне ефективне та якісне очищення конструкції басейну та фільтрація води можливі тільки завдяки використанню сучасних роботів пилососів. Їх запрограмовують з врахуванням типу поверхні штучної водойми, активності її експлуатації, параметрів. Робот-пилосос: топ 5 моделей 2024 Плануючи придбати роботизований пристрій для прибирання басейну, варто врахувати розмі..

Робот пилосос для басейну - рейтинг 2024
13.02.2024
Перегляди: 131
Робот пилосос для басейну - рейтинг 2024

Щоб постійно підтримувати конструкцію басейну в чистоті та бути впевненим в безпеці її використання, для очищення поверхні варто скористатися роботом-пилососом. Особливо актуальні такі сучасні пристрої для штучних водойм середніх та великих розмірів чи тих, що призначені для громадського користування. Який робот-пилосос обрати: кращі моделі 2024 Плануючи придбати ефективний та надійний прил..

Хімія для очистки води в SPA – салонах
13.02.2024
Перегляди: 78
Хімія для очистки води в SPA – салонах

СПА-процедури – це не тільки приємний релакс, але й користь для всього організму: можливість знизити неприємні відчуття в м’язах, розслабитися, нормалізувати кровообіг, поліпшити якість шкіри та сон. Такі процедури рекомендовані і при ряді захворювань, будуть актуальними для відпочиваючих будь-якого віку. Щоб отримати максимальну користь, важливо переконатись, що ванни і басейни для пр..

Чи можна використовувати звичайні хлорні таблетки для басейну
10.02.2024
Перегляди: 122
Чи можна використовувати звичайні хлорні таблетки для басейну

Хлор будь-якої форми випуску (рідина, таблетки, гранули) залишаються популярним препаратом для обробки води в басейні. Процедура дезінфекції є обов’язковою для всіх штучних водойм. Щоб водне середовище буде комфортним та безпечним для відпочиваючих, важливо підібрати ефективну та безпечну хімію для обробки води. Спеціалісти звертають увагу клієнтів на те, що саме таблетована форма хлору буде..

Басейн в бані – зміна води чи хімія
08.02.2024
Перегляди: 114
Басейн в бані – зміна води чи хімія

Постійного догляду потребують всі типи басейнів – як на відкритій місцевості, так і в приміщенні. Отримати гарантовано чистий та безпечний для користування басейн можна тільки в разі комплексного підходу до обслуговування та вибору хімії перевірених виробників. Басейн в бані: особливості мікроклімату Після відвідування бані басейн, зазвичай, використовують для охолодження та додатково..