Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Блог інтернет-магазину WaterLine

Чи безпечні хлорні таблетки для басейнів
29.11.2023
Перегляди: 4
Чи безпечні хлорні таблетки для басейнів

Прозора та чиста вода в басейні – ще не ознака того, що вона буде безпечною для відпочиваючих. Комфортне та безпечне середовище можна забезпечити тільки при регулярній дезінфекції води. Одним з популярних варіантів хімії для очищення води є хлор. Виробниками він запропонований кількома формами випуску: рідина, гранули, хлорні таблетки. Кожною з них (і хлором, в тому числі) не складно та безп..

Сезонний догляд за басейном - осінь-зима
28.11.2023
Перегляди: 9
Сезонний догляд за басейном - осінь-зима

Для власників басейнів осінь – це час замислитися про консервацію гідроспоруд. Цей етап включає низку заходів, направлених на підготовку об’єкта до періоду, в який він не буде використовуватися і максимально зберегти його до наступного сезону. У наш час басейни перестали бути розкішшю. Гідроспоруди встановлюють на приватних ділянках, дачах, готелях та в СПА-комплексах. Резервуари бу..

Чан зимою – як обслужити
26.11.2023
Перегляди: 20
Чан зимою – як обслужити

Чани часто зустрічаються на курортах. Купання в чанах зимою – це не просто релакс, але й оздоровча терапія. Щоб отримати очікувану користь від процедур, важливо знати, як правильно купатися. Воду в чані прогрівають в середньому до 40°С. На дні зазвичай розміщують каміння, яке не повинно травмувати відпочиваючих. Головна мета його розташування – вберегти відпочиваючих від опіків та ..

Обслуговування чану зимою
20.11.2023
Перегляди: 16
Обслуговування чану зимою

Чан з травами взимку – оптимальний варіант для тих, хто хоче одночасно відпочити та оздоровити свій організм. Це дозволяє нормалізувати циркуляцію крові, налагодити роботу серцево-судинної системи, зняти напругу та забути про стрес. Особливо приємно та корисно приймати такі СПА в поєднанні з гірським свіжим повітрям. Купання в чані можна поєднувати з загартуванням. Перед зануренням в чан ..

Скільки раз потрібно хлорувати воду в басейні
18.11.2023
Перегляди: 17
Скільки раз потрібно хлорувати воду в басейні

Якщо потрібно просто, надійно та бюджетно знезаразити воду в басейні, хлор стане ідеальним засобом для цього. Він використовується уже кілька десятиліть та має репутацію одного з найефективніших препаратів в своєму сегменті. Крім того, більшість запропонованих виробниками препаратів мають не тільки бактерицидну дію, але й можуть знищувати водорості, знешкоджувати органічні забруднювачі, які в..

Як часто потрібно хлорувати воду в басейні
15.11.2023
Перегляди: 18
Як часто потрібно хлорувати воду в басейні

Проведення дезінфекції води в басейні – обов’язкова процедура, правильне та своєчасне проведення якої дозволить насолодитися комфортним та змістовним відпочинком. Щоб середовище для відпочинку було безпечним, важливо не тільки знати нюанси процедури, але й те, як часто потрібно її проводити. Обробка хлором проводиться регулярно (частота – 2-3 рази в тиждень – в залежності в..

Коли консервувати басейн
30.10.2023
Перегляди: 33
Коли консервувати басейн

Коли температура повітря опускається нижче нуля, фахівці радять обов’язково консервувати вуличні басейни. Криті резервуари, якими користуються протягом всього року, консервації не потребують. Передзимова підготовка басейну – це одна з головних умов правильного догляду за гідроспорудою. Лише за таких умов резервуар служитиме максимально довго, зберігатиме свою цілісність та безпечніс..

Чищення басейну від нальоту
30.10.2023
Перегляди: 22
Чищення басейну від нальоту

Важлива умова безпечної та комфортної експлуатації штучної водойми – якісне очищення води в ній та самої конструкції. Зробити цю процедуру можна й самостійно – не обов’язково залучати спеціалістів. Варто врахувати, що більшість проблем з використанням басейну виникає через воду невідповідної якості. Так, якщо вода жорстка, вона провокує появу вапняних нашарувань та швидкий вихід ..

В чому переваги робота-пилососа для басейну Dolphin S200
28.10.2023
Перегляди: 20
В чому переваги робота-пилососа для басейну Dolphin S200

Якщо в планах обрати функціональний та ефективний пилосос для очищення басейну, варто звернути увагу на автоматизовану модель Dolphin S200. Він дозволяє максимально ретельно очистити поверхню штучної водойми будь-якого типу. Підтримання гігієни басейну можливі за рахунок надійності пристрою, зручності його використання, продуманої фільтраційної системи та щіток, які дозволяють максимально оптимізу..

 Безпечний засіб для очищення води в басейні
26.10.2023
Перегляди: 29
Безпечний засіб для очищення води в басейні

Якісна дезінфекція басейну – важливе питання, про вирішення якого повинен подбати власник водойми. При виборі оптимальної хімії варто звертати увагу не тільки на якість результату, але й безпечність засобу. Використання хлору (як популярного та одного з перших засобів в цьому сегменті) викликає багато питань. Розглядаючи варіант безпечного препарату для обробки штучної водойми, спеціалісти р..

Як перевірити якість води у басейні
26.10.2023
Перегляди: 25
Як перевірити якість води у басейні

Контроль за якістю води в басейні – головне завдання власників штучних водойм. Для цього вони повинні не тільки встановити якісне фільтраційне обладнання та підібрати засоби для обробки чаші, але й контролювати якість води в басейні, оскільки це запорука комфортного релаксу. Якість води в басейні: на які параметри звернути увагу Не тільки від чистоти басейну, але й від якості води зале..

Чому pH води в басейні збільшується при підігріві і що робити
25.10.2023
Перегляди: 25
Чому pH води в басейні збільшується при підігріві і що робити

Підтримання оптимального рівня ph в басейні – важлива умова для того, щоб релакс був корисним та безпечним. Якщо рівень кислотно-лужного балансу не знаходиться в межах 7,2-7,6, його варто врегулювати. Для цього виробниками хімії для басейну передбачені спеціальні засоби – для підвищення чи зниження показника. Підігрів води в басейні: як впливає на підвищення рівня ph Врегулювати ..

Передозування хімії для басейну
24.10.2023
Перегляди: 23
Передозування хімії для басейну

Безпечний та комфортний відпочинок в басейні повністю залежить від чистоти резервуару та води. Догляд за басейном включає механічну та хімічну обробку. Остання проводиться за допомогою спеціальної хімії для басейну. Вона буває хлорвмісною, кисневмісною та комбінованою. Найпопулярнішими є препарати на основі хлору. Вони ефективні, доступні та прості у застосуванні. Досить затребуваними є й препарат..

Басейн у будинку – секрети обслуговування
22.10.2023
Перегляди: 26
Басейн у будинку – секрети обслуговування

Головна перевага облаштування басейну у будинку – не таке швидке забруднення води, в порівнянні зі штучними водоймами, які розміщують на відкритій території. Трудозатрати та фінансові витрати на обслуговування також, зазвичай, відрізняються. Розміщення басейну у будинку – це можливість організації релаксу не тільки в літній період. Такий відпочинок облаштувати можна буде не залежно від..

Найкращий засіб для очищення басейну
20.10.2023
Перегляди: 19
Найкращий засіб для очищення басейну

Найефективнішим та найзручнішим способом очистити басейн є спеціальна хімія. Вона сприяє якісному, швидкому та легкому догляду за чашею та водним середовищем. Про те, які засоби потрібно мати власнику басейну, щоб забезпечити безпечний та комфортний відпочинок поговоримо у цій статті далі. П’ять препаратів, які обов’язково потрібно мати власнику басейну Головними умовами підтримк..

Роботи пилососи для басейнів
18.10.2023
Перегляди: 19
Роботи пилососи для басейнів

Найвдалішим винаходом для власників басейнів, мабуть, став робот-пилосос. Цей агрегат значно розвантажив господарів гідротехнічних споруд та дав їм змогу зекономити власний час та гроші. Попри відчутну ціну на роботизовані помічники, такі агрегати користуються великим попитом. За що їх цінують покупці та як працюють такі пристрої поговоримо далі. Чому варто купити робот-пилосос для бас..

Засіб проти цвітіння води у басейні
16.10.2023
Перегляди: 20
Засіб проти цвітіння води у басейні

Цвітіння води в басейні, утворення водоростей – часта проблема, з якою зустрічаються власники штучних водойм. Результатом може стати зелена вода з неприємним запахом, наявність мулистого нальоту, слизу. Крім того, в такій воді не тільки неприємно, але й небезпечно купатися. Усунути проблему можна, якщо підібрати ефективну хімію та правильно її використовувати. Чому цвіте вода в басейн..

Активний кисень для басейнів купити
14.10.2023
Перегляди: 18
Активний кисень для басейнів купити

Активні кисневі сполуки в якості основної діючої речовини можуть стати чудовою альтернативою хлору, якщо мова йде про очищення басейнів – знешкодження водоростей та бактерій, вірусів. Така дезінфекція є безпечною, оскільки не використовуються такі компоненти, як бром та хлор. Активний кисень для обробки басейнів: переваги використання Плануючи обрати активний кисень для обробки басейну..

Очищення дачного басейну
12.10.2023
Перегляди: 26
Очищення дачного басейну

На відміну від басейнів, що експлуатуються в домашніх умовах, дачні басейни потребують більш регулярного та ретельного догляду. Вони щодня піддаються негативному впливу навколишнього середовища, прямих сонячних променів, пилу та бруду. Щоб забезпечити чистоту такого резервуару нічого нового вигадувати не треба, фахівці та досвідчені господарі розробили певний алгоритм очищення, який забезпечить чи..

Яку температуру дає тепловий насос на нагрівання басейну
10.10.2023
Перегляди: 30
Яку температуру дає тепловий насос на нагрівання басейну

Для того, щоб басейном можна було користуватись в будь-яку погоду, воду в ньому потрібно підігрівати. Найсучаснішим та найефективнішим способом це зробити є встановлення теплового насосу. Це система, яка використовує для підігріву води тепло навколишнього середовища, а саме енергію ґрунту, води та повітря. Наскільки ефективними є такі агрегати та до якої температури вони здатні підігріти воду в ре..

Засіб для басейну від водоростей з освітлювачем
08.10.2023
Перегляди: 22
Засіб для басейну від водоростей з освітлювачем

Правильно підібравши засіб з освітлювачем для обробки води в штучній водоймі, можна швидко побороти проблему з водоростями та досягти ідеальної чистоти та прозорості водного середовища. Використання такої хімії для басейну дає швидкий та довготривалий ефект. Засіб від водоростей з освітлювачем: переваги використання Такий засіб є багатофункціональним, оскільки дозволяє одночасно і прибрати к..

Басейн без хімії
06.10.2023
Перегляди: 26
Басейн без хімії

Якісна своєчасна дезінфекція води в басейні – важлива умова створення комфортних та безпечних умов відпочинку. Обробка повинна проводитися на регулярній основі з використанням перевірених засобів. Перші сходинки рейтингу серед хімії, яка є популярною та ефективною для проведення таких процедур займають препарати на основі хлору, які використовують для знезараження уже десятки років.  Су..

Очищення басейну від заліза
04.10.2023
Перегляди: 23
Очищення басейну від заліза

Окрім інших речовин, вода в басейні містить залізо. В нормі його показник має становити 0,3 мг/л. У разі якщо вода стала каламутною, набула жовто-коричневого кольору, має характерний запах заліза, а на поверхнях чаші з’явився осад іржі можна зробити висновок про перевищення вмісту заліза. Купання у такій воді небезпечне. Ці може призвести до алергічних реакцій та отруєння, стати причиною пор..

Робот пилосос для басейну Dolphin E20 - секрети маленького помічника
02.10.2023
Перегляди: 23
Робот пилосос для басейну Dolphin E20 - секрети маленького помічника

Власний басейн – це не лише відпочинок та задоволення, це ще й регулярний догляд за гідравлічною спорудою. Лише за умови дотримання чистоти та безпеки резервуару господарі зможуть сповна насолоджуватись басейном. Сучасні виробники пропонують чимало засобів і технічних пристроїв, які значно полегшують та прискорюють процес очищення чаші та води. Одним з найефективніших помічників є робот-пило..