Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Консервація басейну

Безкоштовна доставка
Засіб для консервації басейну Aquadoctor Winter Care 5 л | Зимова хімія для басейнів
0
Безкоштовна доставка
Засіб для консервації басейну PG-90 (Італія) 10 л | Зимова хімія для басейнів | Зимівка PG 90
0
Консервація басейну

Будь-стаціонарний вуличний басейн, який не має підігріву і не використовується цілорічно, вимагає спеціальної підготовки до зимового сезону. Комплекс таких заходів називається зимової консервацією. Якщо вода в басейні не зливається на зиму, на останньому етапі підготовки необхідно використовувати спеціальну зимову хімію, завдяки чому весняна підготовка водойми до купального сезону пройде швидше і простіше.

Чому не варто зливати воду з басейну на зиму 

Незважаючи на те, що в останні роки зими в Україні досить теплі, бувають досить тривалі періоди сильних мінусів. При такій температурі грунт промерзає і починає тиснути на чашу басейну, що може привести до її деформації або утворення тріщин. Тому фахівці не рекомендують зливати воду з басейну на зиму, досить приспустити рівень на 15-20 см нижче форсунок. Частина, що залишилася в чаші вода буде служити компенсатором, протидіючи зайвому тиску грунту. 

Що таке зимовий консервант для басейну 

При підготовці басейну до зимової консервації після ретельного очищення чаші з повним зливом води басейн знову наповнюється водою, а значить необхідно провести повний комплекс заходів з водопідготовки. Він включає кілька кроків:  

  • коригування рН до норми; 
  • ударне хлорування за допомогою шок-хлору; 
  • повторна перевірка і регулювання рН; 
  • додавання зимового альгіцид. 

На останньому етапі в воду необхідно додати зимовий консервант. Це засіб перешкоджає росту водоростей, грибків і плісняви, які можуть з'явитися у воді в період теплих днів. Також препарат перешкоджає утворенню вапняних відкладень.Завдяки цьому, навесні не доведеться повністю замінювати воду, що значно спростити весняну підготовку басейну до плавального сезону.  

У магазині ВотерЛайн можна купити якісні засоби для зимової консервації басейну - Aquadoctor Winter Care і Crystal Pool Winterfit. Ці зимові консерванти мають високу ефективність, що доводять позитивні відгуки користувачів і фахівців з обслуговування басейнів.