Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Коагулянт для басейну

Коагулянт (флокулянт) проти каламутності в воді Aquadoctor FL 1 кг порошку Аквадоктор
2
Коагулянт (флокулянт) Aquadoctor FL 1 л рідкий засіб проти каламутності в воді Аквадоктор
2
Безкоштовна доставка
Коагулянт (флокулянт) Aquadoctor FL 20 л рідкий засіб проти каламутності в воді Аквадоктор
0
Безкоштовна доставка
Коагулянт (флокулянт) Crystal Pool Floc Ultra Liquid 20 кг рідкий препарат проти каламутності в воді
0
Безкоштовна доставка
Коагулянт активний 20л (Італія) PG-47 | Рідкий засіб проти каламутності у воді
0
Безкоштовна доставка
Флокулянт проти каламутності у басейні 5 кг у таблетках по 100г (Італія) PG-44
0
Коагулянт для басейну

Кожен мріє плавати в кристально чистому басейні. Але іноді навіть при дотриманні всіх процедур по обслуговуванню басейну, вода стає каламутною буквально за лічені години. В цьому випадку необхідно з'ясувати і усунути основну причину помутніння, а для швидкого освітлення води можна використовувати спеціальний засіб - коагулянт.

Чому каламутніє вода в басейні і як з цим боротися 

Якщо вода в басейні втрачає прозорість поступово, швидше за все, це викликано неправильним графіком роботи системи циркуляції або брудним фільтром. Щоб вода не застоювалася, вона повинна циркулювати не менше 8 годин на день. Також важливо регулярно перевіряти роботу фільтра, і раз в 1-2 тижні проводити його очищення методом зворотного промивання.  

До помутніння води може призвести порушення хімічного балансу води. Є два найважливіших показника, які потрібно регулярно перевіряти і в разі потреби коригувати:  

  • Кислотно-лужний баланс (рН) повинен підтримуватися на рівні 7,2-7,4. Якщо показники рН знижуються нижче норми, вода стає кислотної, що може викликати корозійні процеси металевого обладнання. При тривало порушення іржа також буде з'являтися в воді, через що вона стане мутно-коричневої. При підвищенні показників вода стає лужної. Вона набуває белесо-мутний колір, а на поверхнях басейну утворюється вапняний наліт. 
  • Вільний хлор повинен підтримуватися на рівні 0,5-1,5 проміле. Якщо показники падають нижче норми, у воді накопичуються хлораміни - пов'язаний (даремний) хлор. Саме вони викликають неприємний хлорний запах і призводять до помутніння води.

Щоб ці проблеми не виникали, потрібно не рідше ніж один раз на 2-3 дні перевіряти рівень рН і хлору і вчасно коригувати показники за допомогою відповідної хімії. Для регулювання кислотно-лужного балансу використовують препарати рН Плюс і рН Мінус. Для регулярної дезінфекції води використовується повільний хлор, а для ударного хлорування (якщо рівень вільного хлору впав нижче 0,5 проміле) - швидкорозчинний шок-хлор.  

Вода в басейні може стати зеленувато-каламутній на ранній стадії розвитку водоростей. В цьому випадку потрібно шокувати басейн, після чого додати в воду альгицид - засіб профілактики зростання водоростей.  

Як швидко зробити воду в басейні прозорою 

Іноді навіть застосування всіх перерахованих заходів не допомагає позбутися від каламутної води в басейні. Це пов'язано з тим, що в ній залишаються дрібні залишки забруднюючих речовин, які не може вловити фільтр. У цьому випадку на допомогу приходить спеціальний засіб - коагулянт (флокулянт). Він збирає суспензії в більші пластівці, які можуть бути затримані фільтром. Частина пластівців осідає на дні, звідки їх можна видалити за допомогою водного пилососа.  

У цьому розділі магазина WaterLine представлені кращі коагулянти відомих брендів AquaDoctor і Crystal Pool, які дозволять зробити воду в басейні прозорою за лічені години. Також ви можете купити коагулянти в картушах і підтримувати чистоту води кожен день, що позбавить від необхідності проводити екстрені заходи по її освітленню.