Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Про магазин

Обслуговування комерційного чи приватного басейну для багатьох виявляється досить витратним і трудомістким процесом. Найчастіше це пов'язано з тим, що власники не володіють достатніми знаннями: які хімічні процеси відбуваються в воді, як поєднуються різні реагенти, в якій послідовності вони повинні додаватися.

Багато етапів обслуговування басейну не проводяться зовсім або проводяться неправильно. В результаті вода швидко стає непридатною для плавання, поверхні басейну приймають непріяглядний вид, обладнання виходить з ладу. Звичайно, можна викликати фахівців, які виконають всі роботи за вас, але це буде коштувати недешево. Другий варіант - стати клієнтом компанії WTL. 

Чому варто вибрати нашу компанію WaterLine 

Наша компанія WTL протягом багатьох років займається постачанням і продажем всього, що необхідно для правильного обслуговування басейну. В каталог підбираються найкраща хімія для басейнів, аксесуари і товари, на які ми пропонуємо чесну і доступну ціну. 
У магазині WaterLine можна купити: 

  • тестери і реагенти для перевірки хімічного балансу води. 
  • всю необхідну хімію для басейну - від дезинфектора до зимового консерванту. 
  • різноманітні аксесуари для басейну: сачки, щітки, термометри, дозатори-поплавці й телескопічні штанги, наноси, водні пилососи. 
  • накриття для басейнів та інші корисні речі. 

За роки роботи наші співробітники стали справжніми професіоналами з обслуговування басейнів всіх типів.Вони постійно відстежують нові технології і продукцію і детально їх вивчають, що дозволяє нам бути на 100% впевненими в їх ефективності. Тому ми не просто продаємо необхідну хімію і аксесуари для басейну, а й готуємо докладні статті на сайті WTL, які допоможуть вам просто і легко обслуговувати свій водойму.

З нами вам не потрібно шукати химерні способи дезінфекції води в басейні, боротьби з водоростями, іржею або мутностью води, а також читати відповіді на питання на сумнівних ресурсах. Досить читати наш блог або зв'язатися з консультантами магазину, які детально і кваліфіковано дадуть пояснення з будь-яких питань і подбають про здоров'я ваших відпочиваючих, а також запропонують перевірені і безпечні засоби з обслуговування водойми.

За роки роботи у нас з'явилося багато задоволених клієнтів, з якими ми постійно підтримуємо зв'язок і в будь-який момент готові допомогти порадою і якісними продуктами, необхідними для правильного обслуговування басейну. Ви можете приєднатися до нашої дружної компанії і переконатися, що бути клієнтом WaterLine вигідно в усіх відношеннях.

Дезинфекція води в басейні
Від 448 грн
Дезинфекція води в басейні
Тестери та реагенти
Від 49 грн
Тестери та реагенти