Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Чи підходить солярна плівка як накриття для басейну на зиму

Чи підходить солярна плівка як накриття для басейну на зиму

Якісне та своєчасне обслуговування басейну дозволяє збільшити термін його експлуатації та зробити відпочинок біля штучної водойми якісним. Розмір витрат на його догляд залежить від типу конструкції та того, які засоби використовуються. Для збереження цілісності конструкції та якості води найчастіше використовується солярна плівка.
Полотно пропонується виробниками синього або блакитного кольору. Поверхня повністю покрита малими бульбашками розміром до 1,2 см. Саме маленькі повітряні камери і відіграють головну роль – дозволяють фіксувати матеріал на поверхні води та зберігати певний період температурний режим водного середовища. Для виготовлення полотна використовувався полімерний матеріал. Передбачено використання і спеціальних УФ-стабілізаторів, за рахунок яких солярна плівка може тривалий період знаходитись під сонячними променями, при цьому не змінюючи своїх характеристик.

Солярна  плівка: головні особливості та переваги матеріалу

Плануючи придбати солярну плівку для обслуговування басейну, варто врахувати, що це літній матеріал і може використовуватись лише в сезон купання. Продовжити використовувати її взимку можна лише за умови, що басейн продовжує експлуатуватися та знаходиться в приміщенні, яке отоплюється. В іншому разі (якщо басейн розташований на вулиці та на холодний період консервується) її потрібно охайно скласти та відправити до весни на зберігання.
 
  • Солярна плівка може використовуватися для акумуляції та збереження тепла води – на ній швидко накопичується тепло та передається воді в басейні. В нічний час дозволяє не накопичувати сміття на поверхні та зменшити швидкість охолодження води. Такі особливості використання можливі завдяки товщині полотна. При купівлі звернути увагу, щоб бульбашки мали діаметр саме 12 мм (не менше), а краї їх були округлої форми.
  • За рахунок того, що матеріал мінімізує випаровування та охолодження води, не допускає накопичення сміття на поверхні він також зменшує і витрати на обслуговування конструкції. Врахувати, що на швидкість охолодження басейну впливає не тільки поверхневий захист, але й площа басейну, температура повітря, швидкість вітру та рівень вологості.
  • Її використання дозволяє зменшити кількість хімічних реагентів для обробки, підвищує температуру води на 5-10°. Якщо басейн знаходиться в приміщенні – позитивно впливає на зменшення утворення плісняви, не допускає утворення конденсату, не призводить до утворення стійкого запаху хімії після використання засобів для обробки. Зменшення кількості сміття в басейні за рахунок використання солярної плівки також мінімізує навантаження на системи фільтрації.
  • З використанням соляної плівки труднощі зазвичай не виникають, особливо, якщо для змотування та розмотування полотна використовувати спеціальні намотувальні пристрої. Це дозволяє не тільки швидко та охайно скласти полотно, але й збільшити термін його експлуатації.
  • В період, коли плівка не використовується (наприклад, взимку після консервації басейну – при пониженій температурі) її потрібно зберігати в сухому приміщенні, не піддаючи впливу сонячних променів. Оскільки солярна плівка не повинна залишатись на поверхі басейну зимою, перед консервацією басейну вона знімається та ретельно просушується. Протягом 10-12 годин після застосування хімії для басейну зняти її та не застосовувати, щоб зберегти характеристики полотна.

Обираючи солярну плівку для обслуговування басейну, варто враховувати, що для басейнів, біля яких ходять діти та домашні тварини її використання не буде гарантовано безпечним та надійним. Солярна плівка добре покриває поверхню басейну, але не передбачається її надійна фіксація до бокової частини конструкції.