Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Застосування універсальних пігулок для басейну

Застосування універсальних пігулок для басейну

Всі власники басейнів мають турбуватися про їх безпечне використання. Дуже важливо підтримувати якість та чистоту води в чаші. Від стану цього середовища залежить активність розмноження та поширення шкідливих організмів (особливо в літній період). Активне поширення мікроорганізмів припадає саме на час підвищення температурного режиму. Це провокує появу неприємного запаху та водоростей на поверхні води.

Зупинити це, або перешкодити процесу можливо з допомогою спеціальних хімічних засобів. Зараз є можливість підібрати препарати, які будуть знешкоджувати не тільки небезпечні бактерії, а й дрібний бруд, який потрапив у воду. Виробники пропонують хімію для басейну різної форми, але найбільш популярним вважають таблетований варіант. Більшість пігулок для басейну відносять до універсальних засобів.

Пігулки для басейну: основні властивості

Якщо попереду процес очищення басейну, його профілактична підтримка, великий арсенал засобів по догляду за ємністю можна замінити одним універсальним варіантом. Зазвичай до складу входять компоненти, які мають наступні властивості:

  • Дезінфікуючі – допомагають знешкодити грибок, шкідливі мікроорганізми та бактерії.
  • Для нормалізації ph. Такий баланс важливо тримати на рівні 7,2-7,4.
  • Для підсилення роботи дезінфекційних засобів – альгіциди - припиняють формування водоростей на поверхні води, сприяють активному очищенню чаші басейну та води в ній.

  • Засоби, які запобігають помутнінню види, активізують її очищення.

  • Хімічні речовини для спеціальної дії – дозволяють пом’якшити воду.

В подібних препаратах часто передбачено одночасно декілька властивостей (в залежності від того, які компоненти були додані). Звертаючись в магазин, потрібно вказати деталі проблеми і спеціалісти допоможуть підібрати потрібний засіб. Також слід враховувати, що препарати універсальної дії в якості основного компоненту можуть містити, як активний кисень, так і хлор.

Універсальні пігулки для басейну: переваги використання

Універсальні засоби для очищення можуть застосовуватись в басейнах будь-якого типу. Серед спільних переваг використання пігулок для басейну виділяють:

  • Сертифіковані варіанти таблеток не тільки зручні, а й безпечні у використанні. Вони не пошкоджують поверхню басейну та не провокують появу алергічних реакцій чи подразнень на шкірі людини. Ця перевага актуальна, якщо були дотримані умови, вказані в інструкції.

  • Тривала дія препарату, що сприятиме тому, що вода буде прозорою, а конструкція залишатиметься чистою максимально тривалий термін.

  • Універсальні пігулки для басейну не містять вапна, яке осідає на поверхню чаші та швидко забиває пори. Отже, басейн та воду очистити можна швидше, а процедура може проводитись рідше.

  • Простота застосування – щоб засіб почав діяти, його достатньо помістити в спеціальну ємність і при необхідності поновлювати.

  • Такі препарати економічно вигідніші, оскільки їх розподіл у воді більш рівномірний, а таблетки розчиняються повільно, забезпечуючи потрапляння в воду певної порції засобу. Це дозволяє економити і час, і сили, і фінанси.

 

Власники басейну повинні врахувати, що використовувати для очищення виключно універсальні пігулки не вийде, оскільки таких маніпуляцій може бути недостатньо. До вирішення цієї справи важливо підходити комплексно. Крім застосування засобів таблетованої форми, варто паралельно вживати і заходів для вилучення сміття з чаші, механічної обробки поверхні, своєчасної заміни та очищення системи фільтрації. Від якості очищення та правильно проведених дій залежить комфорт відпочинку та здоров’я відпочиваючих.