Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Таблетки для басейну 3 в 1 AquaDoctor MC-T

Таблетки для басейну 3 в 1 AquaDoctor MC-T

Догляд за будь-яким басейном передбачає низку обов'язкових та регулярних заходів, без яких вода швидко втрачає прозорість, набуває затхлого запаху, і в ній інтенсивно розвиваються водорості, цвіль, грибки та різні небезпечні мікроорганізми. Щоб цього не сталося, вода потребує механічного очищення та фільтрації, а також тонкого очищення за допомогою спеціальної хімії для басейну. Для хімічної очистки води можна використовувати кілька окремих препаратів або багатофункціональний засіб – таблетки для басейну 3 в 1 AquaDoctor MC-T.

Яка хімія потрібна для басейну

У базовий комплект препаратів для очищення води в басейні входять:
  • Хлор, який є сильним окислювачем та дезінфікуючим засобом. Він бореться з вірусами, бактеріями, грибками, водоростями та запобігає забрудненню басейну органічними сполуками. Найзручнішим варіантом для регулярної дезинфекції води в басейні є повільно розчинні хлорні пігулки. Через повільне розчинення вони підтримують на потрібному рівні вільний хлор, який бореться з усіма перерахованими забруднювачами.
  • Альгіцид – спеціальний засіб проти зростання водоростей у басейні. Цей препарат не знищує вже існуючі водорості, але застосовується як профілактичний засіб та помічник хлору. Впливаючи на водорості, які навіть не видно оку, альгіцид порушує їх життєво важливі процеси, тому хлорна хімія здатна швидко усунути будь-які види водоростей на етапі зародження колонії. Особливо важливо регулярно застосовувати альгіцид у відкритих басейнах, де водорості розвиваються стрімко під впливом тепла та сонячного світла. Застосовувати препарат рекомендується раз на тиждень після ударного хлорування води за допомогою шок-хлору.
  • Коагулянт або флокулянт – препарати для освітлення каламутної води До каламутності призводить скупчення різних дрібних частинок: залишки мікроорганізмів, дрібна органіка та неорганічні забруднювачі. Ці частинки настільки малі, що проходять крізь фільтр. У процесі коагуляції вони зв'язуються один з одним, тому фільтр може вловити їх. Частина забруднювачів осідає на дно басейну, звідки можна видалити їх за допомогою донного пилососа. Коагулянт застосовується при появі каламутності води, але для покращення прозорості та з метою полегшення роботи фільтруючої системи його рекомендується використовувати щотижня після шокування басейну.

Багатофункціональні таблетки хлору: особливості препарату

Таблетки хлору 3 в 1 AquaDoctor MC-T діють одночасно як дезінфікуючий засіб, альгіцид та коагулянт. До складу препарату входять:
  • трихлорізоцинурова кислота, в якій міститься не менше 80% активного хлору;

  • сульфат міді запобігає розвитку водоростей;

  • сульфат алюмінію покращує прозорість води.

​​​​​​​​​​​​​​


Також хлорні таблетки для басейну 3 в 1 мають у складі стабілізуючий компонент, завдяки якому активний хлор не схильний до швидкого розпаду під дією високої температури та ультрафіолету. Тому таблетки AquaDoctor MC-T можна застосовувати у закритих та відкритих басейнах, а також гідромасажних СПА-басейнах. Препарат не змінює рівень рН, що спрощує обслуговування басейну.
Багатофункціональні пігулки хлору розчиняються протягом 7-14 днів. Це означає постійне та поступове дозування активних компонентів без вашого втручання, що значно спрощує обслуговування штучної водойми. Швидкість розчинення залежить від використовуваної фільтруючої системи та часу циркуляції води.

Дозування та спосіб застосування

Кожна таблетка має вагу 200 г і розрахована на 25 м³ води. Знаючи обсяг басейну, необхідно вирахувати потрібну кількість пігулок.
Перед застосуванням препарату тестом вимірюється рН води. Він повинен бути в межах 7,2-7,4. Якщо баланс порушено, відкоригуйте показники за допомогою відповідного засобу – рН Мінус або рН Плюc.

Коли рН наведено в норму, помістіть таблетки в скімер, плаваючий або автоматичний дозатор. Якщо використовується плаваючий дозатор, рекомендується закріпити його біля скімера, щоб постійний потік води рівномірно розподіляв хімікати по периметру басейну. Після внесення таблеток обов'язково включається циркуляція води.

Ніколи не кидайте таблетки безпосередньо у чашу, а також не змішуйте їх з іншою хімією. Під час роботи з препаратом використовуйте рукавички.

Слідкуйте за швидкістю розчинення препарату: коли таблетки повністю розчиняються, додайте наступну порцію AquaDoctor MC-T.