Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Як нагріти воду в басейні

Як нагріти воду в басейні

Щоб забезпечити комфортні умови користування басейном в будь-яку пору року, варто продумати та встановити систему для прогріву води. Обрати конструкцію можна для всіх видів басейнів. Розраховувати, що для дорослих комфортною та безпечною для здоров’я буде температура води +21- +22°С, для дітей - +26 – 28°С. 

Підігрів води в басейні: підбір систем та їх особливості

Щоб швидко прогріти воду в басейні сучасні виробники пропонують кілька ефективних варіантів. Підбір конструкції залежить від ряду факторів: умов експлуатації, особливостей розташування басейну та параметрів, форми чаші, обраного джерела живлення. Серед всіх конструкцій для прогріву води найчастіше обирають тепловий насос або обмінник, електричний нагрівач або сонячну батарею.

Теплообмінник

Вважається найбільш економним варіантом для прогріву води в басейні. Пристрій прогрівається та віддає тепло в водне середовище. Використовувати їх можна для будь-яких басейнів. Головне – в залежності від параметрів конструкції правильно підібрати потужність пристрою.

Внутрішня частина теплообмінника являє собою пустотілий корпус. В центральній його частині розташована трубна спіраль. Через спеціальний вхід до прогрітої спіралі подається вода з басейну. В цій частині і відбувається процес тепловіддачі.
Головні переваги системи:

 • Простота та надійність використання – не виникає постійної необхідності здійснювати технічне обслуговування конструкції.

 • Значна потужність пристрою.

 • Простота в проведенні монтажних робіт.

 • Висока ефективність функціонування системи.

 • Прийнятна ціна та достойна якість товару.

Електронагрівач

Ефективний пристрій для швидкого прогріву води. Краще всього використовувати для обігріву малих або середніх за розмірами конструкцій. Принцип системи простий та зрозумілий – в середині розташована проточна камера, де й знаходяться елементи, які здійснюють підігрів. Енергія від елементів подається в воду та поступово прогріває її.

Переваги обладнання:

 • Швидкий прогрів резервуару з водою.

 • Просте та зрозуміле управління конструкцією.

 • Компактні параметри.

 • Можливість підбору потужності агрегату.

Розглядаючи всі переваги використання, не слід забувати й про недоліки. Для встановлення таких нагрівачів повинна бути передбачена якісна проводка. Крім того, слід бути готовим до великих затрат електроенергії. Рекомендовано продумати й використання додаткових елементів для безпечного підключення.

Тепловий насос

Підійде для тих, хто планує обрати найбільш енергоефективний варіант, оскільки теплова енергія акумулюється з навколишнього середовища. Чим вища температура навколишнього середовища, тим вищий коефіцієнт перетворення енергії.

Головні переваги використання теплового насосу:

 • Висока енергоефективність.

 • Високий ККД.

 • Прості умови монтажу.

 • Можливість використання системи навіть за умов пониженої температури.

Серед нюансів варто врахувати те, що процес купівлі та встановлення конструкції буде затратним. При підборі теплового насосу враховуються такі показники, як параметри та об’єм чаші басейну, її місце розташування.

Сонячні батареї

Для прогріву води використовується накопичена сонячна енергія. Конструкція має бути продуманою, підібрана необхідна кількість панелей. Система буде ефективною для прогріву води в будь-якому басейні. Через спеціальні налаштування керувати системою просто, а сам прогрів відбувається швидко. Є і нюанси використання сонячних панелей: їх встановлення – дороге задоволення, а якість та швидкість акумуляції енергії залежить від кліматичних зон та пори року.