Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Шок-хлор для басейнів - італійська хімія PG

Шок-хлор для басейнів - італійська хімія PG

Італійська хімія PG швидко стала затребуваною серед власників басейнів (як приватного, так і громадського користування). Головні переваги засобів для шок-хлорування та іншого типу обробки води: екологічність, безпека використання, висока результативність при відсутності загрози для здоров’я (за умови, що всі умови дозування дотримувались). Засоби можуть використовуватися для усунення проблеми і з профілактичною метою. Шок-хлор для басейнів не має негативного впливу на поверхню конструкції. Головна мета застосування засобів – дезінфекція, але деякі препарати також чудово справляються зі знешкодженням вірусів, водоростей та грибка.

Хімія PG: асортимент шок-хлору для басейнів

Серед всього асортименту товару виробника найбільш затребуваною є хімія для шокового хлорування води в басейні. Засоби запропоновані кількома варіантами.

  • Засоби для шокового хлорування у таблетках. Придбати можна ємності вагою по 1 кг і 5 кг. В залежності від типу обробки води 1 таблетка додається на 6-10 м.куб. (для регулярної обробки) і 1-3 таблетки для шокового хлорування. Може застосовуватися не тільки для басейнів, але й купелі, води в СПА-салонах. Краще класти таблетки до спеціальних дозуючих систем. В залежності від активності експлуатації басейну шокове хлорування проводиться 1 раз в 28-30 днів (якщо не має необхідності робити це частіше).
  • Хімія PG для шокового хлорування в гранулах. Виробником запропоновані в тарі вагою по 1 кг, 5 кг, 25 кг (PG 30). Один з найефективніших варіантів для обробки води в басейні. Однією з головних переваг використання є безпечність та відсутність неприємного специфічного запаху. Крім якісної дезінфекції з допомогою шокової хімії PG також можна проводити освітлення води в басейні, видалення водоростей та профілактику їх розповсюдження. Перед застосуванням рекомендовано нормалізувати рівень ph та вміст металів у воді. Варто врахувати, що кількість засобу, який використовується, може бути різною в залежності від того, регулярна чи шокова обробка проводиться.

  • Шок-хлор у вигляді рідини (рідкий хлор). Частіше всього купують в тарі по 20 л (ємність – каністра). Активного хлору міститься до 15%. При виготовленні не додавались зайві домішки. Хлор в такій формі випуску може застосовуватися як для регулярної, так і шокової обробки води в басейні. Краще всього подавати з допомогою спеціального дозуючого обладнання.

Перед використанням шок-хлору його (незалежно від форми випуску) краще заздалегідь розвести в великій ємності з чистою водою і тільки після цього додавати в басейн. Рекомендовано, щоб система фільтрації в цей час була ввімкнена. Деякі з засобів відомі своєю комплексною дією, тому (в залежності від стану басейну) може не виникати необхідність в тому, щоб купувати кілька окремих засобів. Використовуючи шок-хлор PG, потрібно врахувати, що максимальна ефективність досягається після нормалізації кислотно-лужного балансу.

Хімія PG виготовлена провідною компанією в своєму сегменті, яка чітко слідує всім світовим стандартам якості, є своєрідним лідером на ринку серед підприємств, які пропонують хімію для басейну. Це високоефективні препарати, які дають чіткий результат та дозволяють підтримувати його. Дорослі, які мають дітей, можуть не хвилюватися за їх відпочинок – при внесенні рекомендованої кількості засобу підтримуватиметься гігієна, при цьому навіть після тривалого купання ознаки отруєння, алергічної реакції чи подразнень шкіри не проявляються.

Яка б форма випуску засобу не була обрана, він буде простим у використанні – не залишає осаду та майже не піниться, тому не матиме негативного впливу на стінки басейну та обладнання штучної водойми. Є можливість підібрати засіб для обробки басейну будь-якого розміру, з наявністю спеціального дозатора для хімії, так і без нього.