Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Шланги для басейнів

Шланги для басейнів

Щоб забезпечити кристальну чистоту в басейні, дуже важливо дотримуватись правильної схеми циркуляції та фільтрації води, а також регулярно очищати поверхні резервуару від будь-яких забруднень. Одним із необхідних аксесуарів при обслуговуванні будь-якого басейну є шланг, який використовується спільно з насосом, системою фільтрації та водним пилососом. Щоб шланг для басейну прослужив довго, і їм було зручно користуватися, важливо розуміти, які критерії при виборі варто звертати увагу.

Особливості вибору шланга для басейну

Всмоктуючий шланг для басейну є гнучкою гофрованою трубою з міцного полімерного матеріалу, стійкого до механічних навантажень, ультрафіолету та агресивних хімічних речовин. Зовнішня спіральна намотування забезпечує гнучкість шланга, його стійкість до перегинів і стійкість до перекручування. Внутрішня гладка поверхня виключає скупчення бруду та сприяє хорошій прохідності води.

При очищенні басейну за допомогою донного пилососу один кінець шланга підключається до вакуумної щітки, а інший - до форсунки або відповідного відсіку фільтраційної системи. Тому діаметр шланга для басейну вибирається з урахуванням діаметра з'єднань обладнання. Стандартними вважаються діаметри 32, 38 та 50 мм. Відповідні діаметри мають наконечники шлангів для басейну. Наконечники, що повертаються, спрощують використання вакуумних щіток і підвищують маневреність обладнання.

Довжина шланга вибирається залежно від розміру басейну: її має вистачити для того, щоб можна було дістати щіткою до максимально віддаленого кінця резервуара, стоячи на одному місці. При цьому шланг не повинен натягуватись, а повинен злегка провисати. Однак не варто купувати занадто довгий шланг для басейну, оскільки під час прибирання він буде сплутуватися, ускладнюючи прибирання. Щоб розрахувати довжину шланга, додайте до глибини басейну його довжину. Якщо під час збирання ви волієте пересуватися по периметру басейну, достатньо враховувати його глибину і додати 1-1,5 м довжини для більшої зручності.

Якщо планується використовувати шланг для встановлення пісочного або картриджного фільтра на невеликий надувний або каркасний басейн, знадобиться два шланги діаметром 38 мм та додаткові перехідники.

Також окремі шланги використовуються для нагрівачів та автоматичних станцій, що дозують. Тому якщо вибір відповідного аксесуара викликає у вас труднощі, краще проконсультуватися менеджерами магазину ВотерЛайн.