Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Обслуговування басейну на дачі

Обслуговування басейну на дачі

Дачний басейн – це можливість 24/7 насолоджуватися купанням, не витрачаючи час і зусилля на те, щоб дістатися природньої водойми. А затишна домашня атмосфера роблять відпочинок ще більш комфортним. Щоб басейн на дачі виконував свою функцію на відмінно, варто озброїтись відповідним обладнанням та хімічними засобами.

Що необхідно для обслуговування басейну на дачі

Власникам дачного басейну знадобляться:

 • Скребки, м’які та жорсткі щітки для механічної чистки гідротехнічної споруди;

 • Гідропилесос. Ручний чи роботизований пристрій дозволить без особливих зусиль зібрати сміття навіть у важкодоступних для чищення місцях – стиках, кутах, ділянках під сходами та гірками;

 • Регулююча хімія. Застосовується для коригування PH до показника 7.2-7.4, за якого діють інші препарати для басейну;

 • Препарати для шок-хлорування. Застосовуються для знезараження чаші басейну при розконсервації або сильному цвітінні води. Є ефективним та швидким засобом щоб позбутися шкідливих мікроорганізмів;

 • Хімічні засоби для знезараження води басейну на дачі. Найрозповсюдженішим є хлорвмісні препарати: вони недорогі, дієві та економії у використанні. Проте, з часом знебарвлюють чашу басейну. Надлишок хлору може викликати алергічні реакції. Другий варіант - препарати з активним киснем гіппоалергенні, сумісні з хлором, відмінно підходять до невеликих дачних та дитячих басейнів;

 • Альгіциди. Хімія призначена для боротьби з водоростями в басейні на дачі. Застосовується при перших же ознаках цвітіння води та з профілактичною метою – появі слизу та плівки на поверхні води, слизу, характерного запаху, зміні кольору на зеленкуватий;

 • Коагулянти. Ліквідують надлишок мінеральних солей і заліза у воді басейну. Вони акумулюють його у вигляді осаду, що легко прибирається із дна басейну;

 • Засоби індивідуального захисту. Для роботи з хімічними засобами знадобляться робочі рукавиці, захисні окуляри та маска або респіратор.

Наявність відповідного обладнання та хімії для басейну – необхідна умова для якісного догляду за басейном на дачі.

У чому полягає догляд за басейном на дачі

Роботи по догляду за дачним басейном включають:

 1. Прибирання території довкола басейну. Адже сміття з кущів, дерев, газону, потрапляючи в басейн, погіршує якість води: у неї можуть потрапити спори водоростей, грибків, вірусів.
 2. Підтримка чистоти басейної чаші. Її не лише ретельно чистять щіткою та гідропилесосом при розконсервації та консервуванні басейну, а й періодично – у міру забруднення.

 3. Контроль за належним технічним станом гідротехнічної споруди. При підготовці до літнього сезону перевіряється справність усіх деталей, правильність їх з’єднання, рівень наповнювача у фільтрі та усуваються недоліки покриття чаші (сколи, тріщини, подряпини).

 4. Підтримка чистоти води у басейні. Усе сміття та рослинність, що потрапили у воду, прибирають сачком чи гідропилесосом.

 5. Контроль за якістю води. Щоб вода була безпечною для купання, її знезаражують хлором чи активним киснем від грибків, цвілі, хвороботворних бактерій; обробляють від водоростей альгіцидами та регулють жорсткість коагулянтами.

Тож ключове значення у догляді за басейном має якість застосовуваної хімії. Це мають бути сертифіковані препарати від знаних виробників.

У онлайн магазині WaterLine можна придбати усе необхідне для догляду за басейном на дачі – від засобів індивідуального захисту до хімії кращих світових брендів – Aqua Doctor і Cristal Pool. Наші фахівці допоможуть зробити найкращий вибір.