Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Надійні теплові насоси для басейну Poolex (виробник Poolstar - Франція)

Надійні теплові насоси для басейну Poolex (виробник Poolstar - Франція)

Комфортний та безпечний відпочинок у басейні в першу чергу залежить від стану води. Вона має бути певної температури (для дорослих – 25-26 С, для дітей – 30 С). Досягти цих показників та підтримувати температуру на заданому рівні допомагає спеціальне обладнання для підігріву води. Найсучаснішим та найефективнішим методом підігріти воду в басейні нині вважається встановлення теплових насосів. Нещодавно на українському ринку з’явилося обладнання бренду Poolex, що відповідає вимогам споживачів.

Poolex. Надійність та інновації

Poolex – це французький бренд виробника Poolstar. Українські споживачі з обладнанням цієї торгової марки практично не знайомі, а от власники басейнів в інших країнах високо цінують його якість та надійність.

Компанію Poolstar було засновано у 2006 році і тоді в ній працювало лише троє фахівців. З тих пір штат фірми розрісся до більш як 60 працівників. Серед них техніки, інженери, дизайнери, які постійно працюють над розробкою нових та вдосконаленням наявних технологій. Окрім того, фахівці застосовують новітні технології, розроблені в інших сферах промисловості, наприклад, авіаційній. На даний час Poolstar запатентував чотири ексклюзивні технології.

Під брендом Poolex випускається устаткування для фільтрації води в басейнах, обладнання для очищення водного середовища та теплові насоси.

Які теплові насоси пропонує бренд Poolex

В асортименті бренду Poolex наявне обладнання, що здатне підігріти воду в каркасних резервуарах, стаціонарних, приватних та громадських басейнах. Потужність агрегатів розрахована на гідроспоруди об’ємом від 20 до 700 м3. Теплові насоси від Poolex підігріватимуть воду навіть в холодну погоду за температури від -15 С до -25 С.

На світовому та вітчизняному ринках зокрема представлені теплові насоси двох типів – неінверторні та повноінверторні.

  • Не інверторні (увімкнення/ввімкнення).

Це стандартні високоефективні теплові насоси для басейнів. На кожен кіловат витраченої електроенергії вони виробляють 6 кВт теплової енергії. Серед переваг цих агрегатів - наявність високопродуктивного компресора, стійкого до корозії та ультрафіолету корпусу, титанового теплообмінника, пульту дистанційного керування. Теплові насоси цього типу високоекономічні, працюють максимально тихо, у них передбачено автоматичний термостатичний контроль.

Бренд Poolex випускає не інверторні насоси різної потужності. Наприклад, агрегати Jetline Silverline 55, які підходять для басейнів об’ємом 20-30 м3, Jetline Silverline 90 – розраховані на чаші 40-50 м3, Jetline Silverline 120 – призначені для підігріву басейнів від 45 до 65 м3.

  • Повноінверторні насоси.

Це найсучасніші теплові насоси для басейнів. Вони працюють на базі інноваційної технології Full Inverter. Вона модулює частоту та швидкість компресора і вентилятора відповідно до реальних умов. Завдяки цьому вдається запобігти піків споживання та зменшити використання енергії. До плюсів такого устаткування також можна віднести високу продуктивність, ультратиху роботу, наявність функції автоматичного протиобледеніння, титанового теплообмінника, стійкого до корозії та ультрафіолету корпусу. Є можливість керувати теплонасосом через WI-FI.

Повноінверторні насоси Poolex випускаються у різних модифікаціях. Агрегати мають різну потужність. Так, тепловий насос марки Jetline Selection Fi 95 розрахований на резервуари об’ємом 40-50 м3, Jetline Selection Fi 125 - на резервуари об’ємом 45-65 м3, Jetline Selection Fi 155 - від 65 до 80 м3.

Теплові насоси від бренду Poolex – це ефективне високоякісне обладнання. Завдяки використанню інноваційних технологій та розробці індивідуального дизайну в агрегатах даного бренду, власники басейнів можуть організувати максимально комфортний відпочинок.