Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Комплексна італійська хімія для басейнів

Комплексна італійська хімія для басейнів

Підбір хімії, яка оптимально підійде для обробки води в басейні – актуальне питання для кожного власника штучної водойми. Від цього залежить безпека та комфорт відпочинку. Підбираючи таку хімію, слід орієнтуватися на те, щоб продукція була надійною та сертифікованою, ефективною. Сучасні виробники пропонують два формати таких засобів. Є можливість окремо підібрати препарати для знезараження, знищення водоростей, усунення каламутності. Обертів популярності набирає аналог – комплексна хімія для обробки, яка може одночасно усувати усі вказані проблеми.

Комплексна італійська хімія: особливості асортименту

Якщо в планах придбати комплексний засіб для обробки басейну, оптимальним варіантом стане засіб 5 в 1 від італійського виробника  - серія засобів PG. Вони запропоновані в таблетках, фасування – на вибір по 1 кг або по 5 кг. Подібні засоби рекомендовані для комплексної обробки води та дають не тільки ефект знезараження, а й усунення каламутності, знешкодження водоростей, мінімізацію формування нальоту на стінках та обладнанні штучної водойми.

Отже, така багатофункціональна хімія для басейну в таблетках дає наступні ефекти:

  • дезінфекція, хлорування;

  • освітлення води;

  • нормалізація фільтрації;

  • регулювання вмісту хлору та металів у воді;

  • профілактика утворення водоростей або ж їх видалення.

До додаткових переваг використання комплексної італійської хімії можна віднести не тільки багатофункціональність, але й швидку розчинність та ефективну реакцію. Препарат підходить для обробки води в басейні на постійній основі. За умови врахування рекомендованих в інструкції умов дозування, гарантована якісна комплексна обробка води. Слід врахувати, що дозування засобу для безпосередньої обробки та підтримки якості води буде різним. Комплексна хімія підійде для обробки басейну, який активно експлуатується і для тих, що давно не використовувалися та потребують більш ретельної дезінфекції.

Швидко отримати ефект знезараження, використовуючи комплексну італійську хімію, не складно. Головне – правильно та в необхідній кількості додати її до води. Перший крок обробки - визначення показників: кислотно-лужного балансу та вмісту металів у воді, їх регулювання. Оптимально застосовувати знезаражуючу хімію для басейну, якщо ph становить 7,2-7,6. Тільки після цього проводити додавання засобу до води – краще класти хімію в спеціальну дозуючі конструкцію. Щоб підтримувати оптимальний для безпечного купання стан води, рекомендовано додавати на кожні 25 м.куб. по 1 табл. Така обробка проводиться 1 раз в 6-7 днів. Частота обробки та кількість хімії може відрізнятися в залежності від стану басейну та води в ньому, розмірів штучної водойми, частоти її використання.

Оптимальний рівень ph: чому його важливо регулювати

Який би засіб для обробки води в басейні не був обраний, його ефективність значно знизитися, якщо рівень кислотно-лужного балансу не буде відповідати нормі. В  таких випадках не проходитиме якісно ні знезараження, ні знешкодження водоростей, ні висвітлення води. Таке середовище може бути шкідливим для відпочиваючих, а контакт шкіри з подібною водою стане причиною дерматологічних проблем, враження слизової. Матиме свій відбиток і на стані самого басейну та обладнання – так швидше формується вапняний наліт. Занижений показник ph - причина прояву слідів корозії на металевому обладнанні.

Щоб не допустити подібних проблем та бути впевненим в тому, що використана комплексна хімія дасть очікуваний ефект, важливо своєчасно вимірювати рівень кислотно-лужного балансу та корегувати його з допомогою спеціальних засобів. Якщо італійська хімія 5 в 1 від PG  підійшла для обробки, нею рекомендовано користуватися на постійній основі.