Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Як використовувати хімію для басейну AquaDoctor

Як використовувати хімію для басейну AquaDoctor

Для підтримки чистоти води в басейні мало очищати її від поверхневих забруднень, циркулювати і фільтрувати. Відкриті та закриті басейни схильні до великої кількості факторів, які можуть зробити воду непридатною для плавання. Тому кожен власник повинен розуміти, як правильно обслуговувати басейн, щоб вода залишалася прозорою та безпечною для плавання. Це потребує часу, але не є складним завданням. Досить застосовувати якісну хімію для басейну AquaDoctor та мати базові знання щодо її використання.

Яку хімію потрібно використовувати для басейну

Для обслуговування будь-якого басейну потрібний базовий набір хімії (тестери с реагентами, дезинфікуючі засоби и препарати для корекції рівня рН). Інша хімія є додатковою та використовується для вирішення конкретних проблем.

Дезінфікуючі засоби

У лінійці AquaDoctor є кілька дезінфікуючих засобів на вибір – хлоровмісна хімія та препарати на основі активного кисню.

Хлорна хімія для басейну:
  • Швидкорозчинний або шок-хлор – застосовувати для ударної обробки басейну. Для шокування басейну в арсеналі бренду є швидкий хлор у таблетках AquaDoctor C-60T або гранульований шок-хлор AquaDoctor C-60.
  • Повільнорозчинний хлор - застосовувати для регулярної дезінфекції води. Зручно застосовувати таблетки хлору AquaDoctor C-90T або рідкий хлор AquaDoctor C-15L, який також можна використовувати для шокування басейну.

Дезінфекційна хімія на основі активного кисню AquaDoctor Water Shock О2 не має запаху, не викликає алергію та роздратування. Вона рекомендована для дитячих та невеликих приватних басейнів, якщо у когось із плавців є непереносимість хлору.

Засоби корекції рН

Будь-яка хімія для басейну не буде ефективною при порушеному балансі води. Також рівень рН має життєво важливе значення для здоров'я людей, стану поверхонь та обладнання. В ідеалі рН має підтримуватись в межах від 7,2 до 7,6. У разі відхилення показників використовуються відповідна коригуюча хімія: підвищення рН – AquaDoctor pH Plus, з метою зниженняpH Minus.

Тестери та реагенти

Створення хімічного балансу води є основним кроком під час обслуговування басейну. Найбільш важливими параметрами є рівень рН та концентрація дезінфектанту (хлору, активного кисню). Для перевірки цих показників у лінійці AquaDoctor є великий вибір тестерів та відповідні до них реагенти.

Боротьба з водоростями

Найкращим захистом від водоростей є хлор, але до повільного хлору вони поступово виробляється стійкість. Щоб підтримати роботу хлору, рекомендується щотижня застосовувати альгіцид. Aquadoctor AC. Даний профілактичний препарат гальмує життєві процеси у водоростях, дозволяючи їх хлору оперативно знищувати на стадії спор.

Усунення каламутності води

Деякі забруднювачі води настільки малі, що не можуть уловлюватися фільтром, тому вода в басейні стає каламутною. Для видалення дрібних завислих частин потрібен коагулянт (флокулянт) AquaDoctor Superflock або AquaDoctor FL. Ці засоби збирають дрібні забруднювачі у великі пластівці, які можуть затримати фільтр.

Комбінована хімія

Для спрощення обслуговування басейну можна застосовувати комплексний таблетований препарат Aquadoctor MC-T. У його складі міститься хлор для дезінфекції води, альгіцид для боротьби з водоростями та флокулянт для освітлення води.

Спеціальна хімія для басейну

Якщо вода містить велику кількість металів і солей кальцію, вона може втрачати прозорість, а на поверхнях утворюватиметься іржавий або вапняний наліт. Для вирішення цих проблем у лінійці бренду є кілька спеціальних засобів:
  • AquaDoctor SM StopMineralзастосовувати з метою зниження кальцієвої жорсткості у басейні;

 
  

Також до спеціальної хімії відноситься препарат​​​​​​​ Aquadoctor Winter Care, який дозволяє швидко підготувати вуличний басейн до наступної зимової консервації.


Асортимент виробника включає всю необхідну хімію для басейну. Проте ще важливіше знати, де знайти правильну інформацію щодо її використання. І ви вже зробили це зайшовши на наш сайт. Кожен товар має докладну інструкцію із застосування, а у блозі ви зможете прочитати багато корисної додаткової інформації про різні етапи обслуговування басейнів.