Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Як позбутися водоростей у басейні

Як позбутися водоростей у басейні

Басейн на власному подвір`ї – це запорука якісного відпочинку вдома. Та іноді через недостатню фільтрацію, спеку та прямі сонячні промені вода у ньому набуває неприємного зеленкуватого відтінку – з`являються водорості. Ознаками цвітіння є також характерний запах, слиз та піна на поверхні води. Купатися у таких умовах небезпечно для здоров`я. Тож боротися із водоростями варто на будь-якій стадії.

Що робити, якщо басейн рясно вкритий водоростями

Не було можливості як слід доглядати за басейном і його буквально окупували водорості? Щоб позбутися непроханих гостей, доведеться діяти рішуче:
  1. Злити усю воду з басейну – до останньої краплі.

  2. Ретельно, сантиметр за сантиметром, очистити стінки і дно водойми спеціальними хімічними засобами: альгіциди допоможуть позбутися решток водоростей, а препарати хлору знищать шкідливі бактерії, віруси та грибки.

  3. Залити нову воду й надалі уважно стежити за її станом.

Якщо ж ситуація не критична – вода лише почала псуватися або необхідна профілактика, –  то діяти можна менш радикальними методами:

Що робити при перших ознаках водоростей в басейні та для профілактики цвітіння води

При появі тривожних симптомів – позеленіння води та каламутності – варто одразу:
  • Зібрати усі видимі водорості звичайним сачком або гідропилесмоком. Також потрібно обов’язково збирати листя, траву та інші рослинні залишки, що потрапили у басейн, аби у воді не розмножувались продукти їх розкладання;

  • Перевірити рівень PH – кислотно-лужний баланс - за допомогою тестера для басейну. Норма – 7.2-7.6 PH. Якщо показник менший або більший, хімія для басейну проти водоростей буде малоефективною. Необхідно відкорегувати кислотно-лужний баланс спеціальними препаратами;

  • Очистити дно та стіни штучної води якісними альгіцидами – препаратами, що руйнують захисну оболонку водоростей. Імунна система рослин буде знищена. А знезаражуючі препарати на основі хлору чи активного кисню нейтралізують шкідливі мікроорганізми;

  • Ввести вже у саму воду подвійну норму альгіцидів та провести шок-хлорування води чи додати активного кисню;

  • Відфільтрувати як слід воду. Чим якісніше фільтрування, тим менша ймовірність появи водоростей у басейні. Фільтр потрібно регулярно чистити, картридж у ньому замінювати з періодичністю, рекомендованою виробником.

Чим повністю позбутися водоростей у басейні: визначальний фактор

Ефективність боротьби з водоростями залежить насамперед від якості хімії. Вибір перевірених виробників гарантує відмінний результат – засоби Aqua Doctor та Crystal Pool отримали позитивні відгуки тисяч власників басейнів.

Aqua Doctor – багаторічний лідер на ринку хімічних засобів для штучних водойм. Їх використання не потребує спеціальних знань, тож альгіциди і знезаражуючі препарати цієї марки можна застосовувати і в приватних, і в громадських басейнах. Кожен препарат оснащений детальною інструкцією. Користувачі особливо відзначають невеликий розхід цих засобів та високу ефективність. Товари бренду Aqua Doctor мають українську та міжнародну сертифікацію.

Засоби для басейну Crystal Pool – відмінний вибір для власників басейнів. Розроблені у провідних лабораторіях світу, що спеціалізуються на підвищенні якості води. Виготовляються на підприємствах відомого німецького концерну Hansa Group AG. Широка лінійка препаратів здатна задовольнити запити найвибагливіших споживачів. Хімія Crystal Pool отримує схвальні відгуки не лише власників басейнів, а й спеціалістів – інженерів гідротехнічних споруд, хіміків. Товари сертифіковані.

Наші менеджери надають фахові консультації по засобах Aqua Doctor та Crystal Pool власникам басейнів, аби відпочинок у воді був приємним та безпечним.Басейн на власному подвір`ї – це запорука якісного відпочинку вдома. Та іноді через недостатню фільтрацію, спеку та прямі сонячні промені вода у ньому набуває неприємного зеленкуватого відтінку – з`являються водорості. Ознаками цвітіння є також характерний запах, слиз та піна на поверхні води. Купатися у таких умовах небезпечно для здоров`я. Тож боротися із водоростями варто на будь-якій стадії.