Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Як купити недорого хімію для басейну в Україні

Як купити недорого хімію для басейну в Україні

Бажання власників басейнів заощадити на його обслуговуванні цілком природне. З цією метою багато хто намагається купити недорого хімію для басейнів, яку правильніше було б назвати дешевою. За досвідом багатьох користувачів, такі рішення та народні способи очищення води не приносять бажаних результатів, тому в довгостроковій перспективі витрачається значно більше часу, зусиль та засобів.

Регулярне обслуговування басейну

Незалежно від розміру та типу, будь-який басейн потребує регулярного обслуговування. Нехтування графіком або послідовністю заходів, що проводяться, може мати безліч негативних наслідків для стану води, поверхонь басейну і обладнання. В результаті усунення проблем вийде значно дорожче. Тому перше правило правильного обслуговування басейну в Україні – скласти графік робіт і неухильно дотримуватися його.

Якісна хімія для басейну

Логічно, що якісна хімія для басейну спочатку коштує дорожче, але купувати її значно вигідніше з кількох причин:
 • Відомі бренди дорожать своєю репутацією, тому роблять все, щоб препарати, що випускаються, були якісними, безпечними і максимально ефективними. Це підтверджується відповідними сертифікатами та численними позитивними відгуками фахівців з обслуговування басейнів та користувачів.
 • Великі виробники мають власні дослідні лабораторії, де перевіряється не лише якість, але також сумісність різних препаратів хімії для басейнів. Тому препарати однієї торгової марки відмінно комбінуються, а це значно спрощує вибір необхідних коштів в Україні.
 • У лінійці виробників є базова та спеціальна хімія для басейнів, які можуть бути потрібні на всіх етапах його обслуговування або у разі виникнення конкретних проблем.

Порада: якщо шукаєте дійсно якісну та ефективну хімію для басейну, зверніть увагу на продукцію брендів AquaDoctor та Crystal Pool, яка повною мірою відповідає перерахованим характеристикам.

 

Необхідний запас базової хімії для басейну

Недорого купити хімію для басейну можна у великих упаковках, оскільки це завжди дешевше і гарантує, що в найкращий момент потрібний засіб не закінчиться.
Розрахувати потрібну кількість хімії для басейну досить просто. Для цього потрібно врахувати дозування кожного препарату на об'єм води в басейні та періодичність використання кожного препарату, що рекомендується.

Список базової хімії для басейну:
 • Реагенти для тестера (Запасні краплі або таблетки). Воду в басейні рекомендується перевіряти щодня, але з рідше 1 десь у 2-3 дня.
 • Хімія, що регулює рН.. Це один із найважливіших показників правильного балансу води, який впливає на ефективність хімії, стан поверхонь та обладнання, комфортність води для плавців. Тому його важливо підтримувати лише на рівні 7,2-7,6. Для цього під рукою завжди повинні бути два препарати – рН minus та рН plus.
 • Дезінфікуюча хімія (хлоровмісна або на основі активного кисню) для регулярного знезараження води. Періодичність її використання залежить від розміру басейну, інтенсивності його використання, погодних умов (для відкритих басейнів) і навіть форми препарату.

Наприклад, у невеликих домашніх басейнах можна використовувати хлорні пігулки, які повільно розчиняються протягом кількох днів, постійно підтримуючи необхідний рівень дезінфектанту у воді. Аналогічного ефекту можна досягти, якщо використовувати хлоргенератор, який автоматично з певною періодичністю додає до басейну необхідної кількості хлорної хімії.

Щодо препаратів на основі активного кисню, вони підходять тільки для невеликих басейнів і для якісної дезінфекції води їх доведеться додавати частіше, оскільки активна речовина швидше розпадається у воді. Тому з метою економії краще використати недорогу хімію на основі хлору.
 • Шок-хлор Для ударної обробки води рекомендується використовувати не рідше 1 разу на тиждень. Він застосовується навіть у тому випадку, якщо для регулярної обробки використається активний кисень. Шокувати басейн краще на заході сонця. Так ви захистите хлор від ультрафіолетових променів, і вам не доведеться чекати, перш ніж купатися в басейні наступного дня.
 • Альгіцид застосовують як профілактику зростання водоростей, і він особливо необхідний для вуличних басейнів. Регулярність застосування – один раз на тиждень після шокування.
 • Коагулянт використовують для видалення з води дрібних забруднювачів, які не можуть бути уловлені фільтром, тому викликають каламутність води. Також рекомендується щотижневе використання, але при якісному механічному очищенні води періодичність може бути рідше.

Заходи, що підтримують роботу хімії

Є кілька способів, що допомагають заощадити на хімії для басейну:
 • Регулярна перевірка хімічного балансу води, що включає перевірку рН, хлору або активного кисню, якщо для дезінфекції він використовується. Підтримуючи потрібний баланс води, ви не допустите звалювання показників. А якщо ні, то хімії доведеться додавати більше, щоб повернути показники в норму.
 • Щоденне механічне очищення води. Що більше забруднювачів у воді, то більше витрачається хімії. Забираючи сміття за допомогою сачка, фільтруючи воду та циркулюючи воду не менше 8 годин на день, ви знизите її витрати.
 • Щотижневе очищення пісочного фільтра. Щоб фільтр ефективно виконував свою роботу, його необхідно очищати шляхом зворотного промивання.
 • Використання солярної плівки. Вона дозволяє знизити випаровування води, тому її доведеться рідше додавати, що також сприяє економії хімії. Також у відкритих басейнах солярне покриття запобігає попаданню сміття.