Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Хімія для очистки води в SPA – салонах

Хімія для очистки води в SPA – салонах

СПА-процедури – це не тільки приємний релакс, але й користь для всього організму: можливість знизити неприємні відчуття в м’язах, розслабитися, нормалізувати кровообіг, поліпшити якість шкіри та сон. Такі процедури рекомендовані і при ряді захворювань, будуть актуальними для відпочиваючих будь-якого віку. Щоб отримати максимальну користь, важливо переконатись, що ванни і басейни для процедур та вода в них є безпечними для відпочинку, та реклаксу. Ще на етапі встановлення таких конструкцій важливо підібрати безпечну, екологічну, ефективну хімію для очищення води в SPA.

Очищення води в SPA-салонах: яку хімію та засоби підібрати

SPA-конструкції мають обладнання, ідентичне тому, що передбачене в басейні, тому етапи догляду буть спільними. При цьому є й нюанси. Так, температура в СПА-басейнах значно вища, тому слід підбирати хімію, яка буде ефективною при високій температурі води. Для СПА-салонів, зазвичай, такі препарати запропоновані меншими упаковками та фасуваннями.

Для якісної очистки води в салонах власники повинні підібрати ряд безпечних та ефективних  засобів.

  • Тестери для вимірювання рівня ph та вмісту дезінфектора у воді. Підтримування оптимального рівня таких показників важливе для ефективної роботи ванн та інших конструкцій. Регулювання складу води зробить відпочинок в СПА-конструкціях безпечним, комфортним, не викликатиме подразнень шкіри та слизових оболонок.
  • Ph+ та ph- - необхідні засоби для коригування рівня кислотно-лужного балансу.

  • Підбір засобів для безпечної та ефективної дезінфекції. Це може бути, як хлорне знезараження, так і безхлорне (з використання активного кисню в якості дезінфектора). При правильному дозуванні будуть знешкоджені віруси та бактерії, а обробка стане раціональною та принесе бажаний результат. Врахувати, що знадобляться засоби, як для профілактичного, так і шокового знезараження.

  • Придбати засіб антипіна. Він дозволяє мінімізувати значне утворення піни в СПА-конструкціях та басейнах, де встановлений гідромасаж, водяні гейзери, водоспади, фонтани.

  • Засіб, який забезпечує ефект освітлення води (флокулянти та коагулянти). Своєчасне їх використання дозволяє запобігти помутнінню води, уникнути утворення нальоту на СПА-обладнанні, мінімізувати розповсюдження водоростей. Додатково дозволяє вивести метали з води при їх надлишку та прибрати дрібні елементи бруду, які не спіймав фільтр.

  • Підбір альгіциду. Використовується для попередження та знешкодження водоростей не тільки в басейнах, але й в водоймах СПА-салону. Правильне його дозування впливає на кількість використання дезінфектора, усуває неприємний запах.

  • Засіб для обробки фільтрів. Сучасна хімія в цьому сегменті буде не тільки безпечною, але й ефективною не тільки для видалення бруду, але й для самого обладнання, не впливає на якість функціонування.

  • Засоби для очищення поверхонь та чаші. Дозволяють підтримувати не тільки воду, але й саму конструкцію чистою та безпечною для експлуатації.

  • Ароматизатор для СПА-конструкцій (засіб не обов’язковий, але для комфорту та якісного релаксу все частіше використовується власниками салонів). Являє собою спеціальний розчин, до складу якого входить не тільки парфумована вода, але й мінеральні солі. Його використання дає бактерицидний ефект та бадьорить, прибирає ознаки сонливості та втоми.

В спеціальних магазинах такі засоби можна придбати як окремо, так і наборами. При виборі хімії слід врахувати частоту експлуатації конструкцій, її розміри та вид поверхні. Звернути увагу на те, чи будуть нею користуватися діти. Результативний догляд та очистка води в SPA – салонах забезпечується тільки комплексним підходом.