Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Активний кисень для басейнів купити

Активний кисень для басейнів купити

Активні кисневі сполуки в якості основної діючої речовини можуть стати чудовою альтернативою хлору, якщо мова йде про очищення басейнів – знешкодження водоростей та бактерій, вірусів. Така дезінфекція є безпечною, оскільки не використовуються такі компоненти, як бром та хлор.

Активний кисень для обробки басейнів: переваги використання

Плануючи обрати активний кисень для обробки басейну (власного чи призначеного для громадського користування), слід розглянути основні переваги використання засобу:

 • При застосуванні не виділяється неприємний запах, як це відбувається при додаванні хлоровмісних засобів.

 • Немає негативної дії на шкірні покриви та слизові оболонки відпочиваючих. Активний кисень вважається безпечним засобом та не чинить жорсткого впливу на шкіру.

 • Перед додаванням активного кисню потрібно врегулювати кислотно-лужний баланс, але й сам засіб дозволяє підтримувати цей показний тривалий час на стабільному рівні. Це впливає на безпеку та комфорт тих, хто вирішив відпочити біля штучної водойми.

 • Використання активного кисню дозволяє позбутися не тільки вірусів, бактерій, але й забруднень органічного типу. Це підтримуватиме воду чистою тривалий період.

 • Безпечний для навколишнього середовища, не провокує алергічні реакції у відпочиваючих.

При цьому, щоб досягти необхідної ефективності засобу, потрібно не тільки чітко дотримуватися умов дозування, але й ряду інших рекомендацій. Так, активний кисень для якісного та повноцінного очищення води потрібно додавати частіше, ніж засоби на основі хлору. Врахувати, що важливо підтримувати й показники води для досягнення оптимального результату. Власники басейнів повинні розуміти, що дозування та правила застосування цього засобу для очищення будуть різними. Все залежить від розмірів басейну, активності його експлуатації, рівня забруднення.

Розраховуючи на використання активного кисню на постійній основі, слід звернути увагу на вартість – зазвичай, вона вища за препарати, які містять хлор. Не завадить врахувати, чи буде можливість постійно купувати їх. Перед застосуванням не зайвим буде вивчити правила використання та вимоги до обладнання басейну, який будуть обробляти таким препаратом.

Правила застосування безхлорної хімії

Засіб для басейну (активний кисень) частіше всього пропонується у вигляді рідини чи гранул. Правила обробки, зазвичай, вказані в інструкції до препарату. На дозування вплине те, профілактична регулярна чи шокова обробка басейну планується.

 • Активний кисень рекомендований, як для первинної обробки, так і для регулярної.

 • Перш ніж додавати засіб, слід перевірити рівень кислотно-лужного балансу – він повинен бути на рівні 7,0-7,6. Якщо показник інший, його краще довести до норми з допомогою спеціальних препаратів.

 • Додавати засіб, як у формі гранул, так і вигляді речовини безпосередньо до басейну не рекомендовано. Препарат слід попередньо розчинити у воді в окремій тарі або ж додавати до скіммера (все залежить від форми випуску).

 • Заливати активний кисень тільки після того, як він повністю розчиниться у воді. Виливати все по периметру бортиків басейну. В момент додавання та протягом 6-8 годин після цього повинна бути ввімкнена фільтраційна система.

 • Регулярна обробка води в басейні проводиться в середньому 1 раз на тиждень, шокова – при запуску басейну та хоча б 1 раз на місяць при активній експлуатації штучної водойми.

 • Разом з активним киснем іноді застосовують і препарати для обробки на основі хлору – така дезінфекція актуальна для ситуацій, коли вода в басейні надто забруднена та потрібна посилена обробка.

Для багатьох власників басейнів активний кисень став ідеальною альтернативою хімії на основі хлору. Щоб купити такий засіб, краще звертатися до перевірених магазинів, які пропонують сертифікований товар. Сучасні виробники випускають безхлорну хімію не тільки різної форми, але й в тарі різних розмірів, що буде зручно тим, хто тільки починає користуватися таким препаратом або ж планує підібрати кількість засобу в залежності від розміру басейну.