Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Збір сміття з поверхні басейну

Збір сміття з поверхні басейну

Басейн – це можливість приємно провести час, відпочити та набратися сил. Відпочинок буде комфортним та корисним, безпечним за умови, якщо сама чаша конструкції та вода в ній будуть чистими. Саме тому, встановлюючи басейн, варто продумати всі особливості правильного та якісного обслуговування поверхні води.

Загальні правила обслуговування басейну

Щоб значно прискорити процес прибирання та очищення, спочатку слід прибрати сміття з поверхні води – провести механічне очищення. Зробити це можливо з допомогою сачків чи більш складних пристроїв - пилососів (ручних або автоматичних моделей).

Обов’язковою процедурою є хімічне очищення води. Воно проводиться в кількох напрямках.

  • Проведення знезараження води в чаші. Для процедури підбираються засоби на основі хлору, брому чи активного кисню. Вони запропоновані різною формою випуску. Бром та активний кисень - більш сучасні варіанти препаратів для очищення, є безпечними для людини. Хлоровані засоби доступні, ефективні, але мають різкий запах та можуть провокувати подразнення шкіри.

  • Щоб ліквідувати помутніння води та жири, варто застосувати спеціальні препарати – коагулянти. Також слід мати в арсеналі засобів і спеціальну хімію, з допомогою якої будуть знищені водорості та припинене їх подальше розмноження.

  • Засоби для контролю та підтримки кислотно-лужного балансу води в басейні. Цей процес важливий, оскільки достатню ефективність інших засобів можливо отримати тільки за умови, якщо рівень ph в межах норми. Контроль води проводиться з допомогою спеціальних тестерів. Підбір хімії залежить від того, знизити чи підвищити потрібно показник. Оптимально тримати його на позначці 7,4-7,6.

Сачки для басейну: який обрати та як використовувати

Одним з найпопулярніших, простих в користуванні та доступних аксесуарів для очищення басейну є сачки. Вже неодноразово доведена їх ефективність на практиці для видалення з води сміття. Незалежно від того, який вид аксесуару буде обрано, користуватися ним просто та зрозуміло. Щоб провести прибирання, багато зусиль прикладати не потрібно.

З допомогою сачків можна швидко зібрати сміття, як з поверхні води (листя, комах та інший бруд), так і те, що вже опустилося на дно чаші. Аксесуар дозволяє швидко прибрати сміття та підготувати воду до подальшого більш ретельного очищення. Такі заходи роблять воду безпечнішою для використання і значно знижують навантаження на системи фільтрації конструкції, оскільки великі часточки бруду швидко проникають до трубопроводів та часто стають причиною пошкоджень.

Крім того, невчасно прибраний з поверхні води бруд провокує випадіння осаду та помутніння води, швидке розмноження водоростей та інших шкідливих мікроорганізмів. Щоб мінімізувати ці проблеми, варто придбати сачки, як основний аксесуар для збирання сміття з поверхні води в басейні.

Обираючи сачок для басейну, орієнтуватися, що придбати можна один з варіантів.

  • Поверхневі сачки. Використовуються для збору сміття з поверхні води. Це може бути різний вид сміття – від опалого листя та дрібних гілок до тополиного пуху та комах.

  • Сачки для глибинного прибирання (донні сачки). Для зручного, ефективного збору сміття на дні басейну на них передбачені спеціальні мішки. Ці види сачків коштують дорожче, ніж поверхневі варіанти, але без них неможливо провести якісне очищення води в чаші.

Щоб проводити прибирання швидше та мати кращий результат, варто придбати додатково (якщо вона не передбачена виробником) телескопічну штангу. Зазвичай, довжину таких елементів можна регулювати самостійно. Форма сачка та його функціональні особливості підбираються в залежності від потреб та розміру басейну.