Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Який термін служби каркасного басейну

Який термін служби каркасного басейну

Басейни каркасного типу відрізняються міцністю та надійністю. Сучасні виробники пропонують конструкції різних форм та розмірів, враховуючи побажання та різні фінансові можливості покупців. Монтаж їх проводиться швидко та просто. Конструкція відрізняється стійкістю до пошкоджень, для неї характерний тривалий період експлуатації.

Каркасні басейни: як збільшити термін експлуатації

Термін експлуатації басейну залежить від багатьох факторів: активності використання, якості конструкції та своєчасного догляду за чашею. Якщо каркасний басейн був правильно встановлений, дотримуються всі умови його експлуатації та догляду, термін служби в середньому складає 7-10 років.

Щоб максимально довго підтримувати якісний вигляд конструкції та її функціональність, важливо правильно встановити його та дотримуватися всіх умов догляду.

  • Врахувати, що басейни каркасного типу не можуть зберігатись взимку на відкритій території (не рекомендовано, якщо температура повітря буде опускатися нижче 0°С). На зимовий період краще компактно скласти конструкцію та помістити в приміщення з невисоким рівнем вологості та оптимальним температурним режимом. Саме такі умови збереження вказані в інструкціях до більшості басейнів каркасного типу. Виключення можна робити тільки для конструкцій всесезонного типу.

  • Важливо, щоб в приміщенні, обраному для зберігання, до зібраної та складеної конструкції не було доступу гризунів та не було провокуючих факторів для виникнення плісняви та інших неприємних проявів.
  • Придбавши басейн, продумати його правильне встановлення. Для розташування обирають рівне місце, враховуючи віддаленість від джерела води, наявність джерел живлення та можливість безпечного зливу води. Якщо є така необхідність, поверхня землі повинна бути вирівняна там, де буде встановлена конструкція.

  • Щоб максимально довго зберігати цілісність дна басейну, його міцність, краще перед встановленням розстелити спеціальну підкладку. Рекомендовано обирати матеріал (частіше всього це полівінілхлорид), який має високу стійкість до впливу ультрафіолету та вологи, захищатиме нижню частину конструкції від можливих подряпин та інших пошкоджень. Важливо також, щоб цей матеріал можна було легко скласти та розстелити. Такі полотна продають різної форми, тому не складно обрати виріб під розміри будь-якого басейну.

  • Для монтажу басейну краще обирати сонячну погоду, без вітру – це дозволить мінімізувати помилки при встановленні конструкції. В процесі розташування виробу чітко дотримуватися рекомендацій, вказаних в інструкції.

  • Врахувати, що необхідне обладнання для басейну фіксується тільки після того, як він буде надійно встановлений.

  • Як тільки конструкція каркасного басейну буде розміщена, перед початком експлуатації важливо перевірити її на цілісність, правильність проведення монтажних робіт та відсутність слідів деформації. Звернути увагу на те, що більшість видів каркасних басейнів можуть зберігатися тільки при плюсовій температурі.

Тривалість безперебійної експлуатації басейну каркасного типу залежить і від своєчасного та якісного догляду за конструкцією. Від якості води залежить не тільки комфорт відпочинку, але й стан самої чаші басейну. Щоб підтримувати її відповідний стан, варто своєчасно виловлювати сміття з води та знешкоджувати шкідливі мікроорганізми. Обов’язковою процедурою для басейнів всіх типів є вимірювання рівня кислотно-лужного балансу та проведення дезінфекції водного середовище. Для останньої процедури можна обрати з великого асортименту засобів, але частіше всього це препарати на основі хлору, активного кисню чи брому. В нагоді власникам басейнів стануть й коагулянти та флокулянти (підтримують прозорість води) та альгіцид (препарат, який використовується для профілактики появи чи знешкодження водоростей в басейні). Для очищення стінок чаші використовувати засоби, які не містять абразиви (це не повинні бути щітки чи губки з жорсткою поверхнею).