Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Хімія для басейну PG – огляд асортименту

Хімія для басейну PG – огляд асортименту

Догляд за басейном (та дезінфекція води в ньому) - обов’язковий етап в обслуговуванні штучних водойм, особливо в літній період. Щоб досягти високої результативності в цьому плані, важливо обрати хімію надійного та перевіреного виробника. Одними з кращих в своєму сегменті є засоби серії PG. Вони швидко завоювали популярність на європейському ринку завдяки дотриманню жорстких вимог та стандартів, екологічності та безпеки застосування. Якщо дотримуватися всіх норм дозування, очікувана результативність використання цієї хімії для басейну гарантована.

Хімія для басейну PG: асортимент засобів на основі хлору від Barchemicals

Засоби для обробки басейну та води в ньому цієї компанії – набір професійної хімії, яка дозволяє сформувати безпечне та комфортне середовище для відпочинку і дітей, і дорослих. Запропоновані засоби мають різнопланову дію, тому обробка басейну буде проведена комплексно.

Найбільша кількість товару запропонована в категорії «Засоби для дезінфекції».

  • Хімія для шокового хлорування басейну в таблетках PG-35  (дозування – 20 г, 56%). Вага однієї ємності фасування – 5 кг. Підійде як для першої обробки води, так і подальшої регулярної. Краще всього застосовувати для штучних водойм невеликих розмірів – приватних басейнів, СПА-центрів, приватної купелі. Максимальний ефект досягається тільки за умови відрегульованого рівня кислотно-лужного балансу. Шокову обробку води краще проводити 1 раз на 3-4 тижні.

  • Хімія для басейну в формі міні-таблеток «Мульти табс» – PG 49. Засіб 5 в 1, запропонований в тарі вагою по 1,1 кг або 1,5 кг. Використовується для постійного ефективного знезараження водного середовища. Крім дезінфекції таблетки також дають ефект нормалізації вмісту хлору, покращення фільтраційних властивостей, освітлення води та знешкодження водоростей. Перш, ніж додавати таблетки до води, потрібно врегулювати показник ph та вміст металів в басейні. Використовуються як для хлорування, так і з метою профілактики (щоб підтримувати необхідний стан води). Кількість засобу, яка буде використана для басейну, залежить від температури навколишнього середовища, частоти експлуатації штучної водойми та погодних умов.

  • Хімія для шокового хлорування води в басейні в гранулах. В асортименті PG запропоновані тарами двох варіантів – вагою 1 кг і 5 кг (PG 30, 70%). Професійний засіб для ефективного хлорування води. Може бути застосований як для початкового хлорування, так і подальших постійних процедур. Запах хлору практично не відчувається. Крім дезінфекції дозволяє видалити водорості і зробити воду в басейні прозорою. Часто використовується і для профілактичної обробки. Ідеально застосовувати цю хімію для басейну коли рівень кислотно-лужного балансу буде в межах 7,2-7,6. Додавати в воду тільки тоді, коли фільтраційна система включена.

Гранули для шокового хлорування води в басейні від PG (Італія). Засіб запропонований в каталозі фасуванням по 25 кг. Може застосовуватися навіть в разі перестабілізації. Різкий специфічний запах практично не відчувається. Оптимально знезаражує воду, усуває каламутність, знешкоджує водорості.

  • Рідкий хлор (PG 74) для обробки води в басейні. Фасування по 25 кг/20 л. Рекомендований для звичайного та шокового хлорування штучних водойм будь-якого типу. Такий засіб краще всього діє, коли його додають дозуючо-вимірювальними приладами (спеціальними автоматичними станціями). Часто в комплексі також додають багатофункціональну хлоровану рідину 5 в 1 цієї ж марки.

Крім засобів для дезінфекції, які містять хлор, компанія також пропонує:

  • Альгіциди від зелені та водоростей – PG 42, PG 43, PG 50 – зручний в користуванні рідкий концентрат, представлений в тарі об’ємом по 20 л, 10 л, 5 л, 1л.

Для зручності користування засоби запропоновані кількома формами випуску (концентрованою рідиною, гранулами, таблетками) та в тарі різного розміру, що дозволяє підібрати хімію для басейнів різних параметрів та активності експлуатації. Якщо у вас залишаються питання по використанню італійської хімії для басейнів PG, дозуванню, термінам та періодичності обробки, наші співробітники з радістю допоможуть обрати все необхідне та налагодити якісний догляд за басейном.