Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Швидкорозчинні хлорні таблетки AquaDoctor C60T: як застосовувати

Швидкорозчинні хлорні таблетки AquaDoctor C60T: як застосовувати

Незважаючи на те, що сьогодні існує багато реагентних та нереагентних способів очищення води в басейні, найдоступнішим та найефективнішим методом знезараження води та боротьби з водоростями є хлорна хімія. Комплекс заходів з обслуговування басейну включає шокове хлорування води, для якого можна купити швидкорозчинні таблетки хлору AquaDoctor C60T.

Що таке шокове хлорування басейну

Щоб ефективно очистити воду від водоростей, грибків, цвілі та всіляких патогенних мікроорганізмів, потрібно підтримувати концентрацію активного (вільного) хлору на рівні 0,6 – 1,5 мг/л. Для цього на регулярній основі застосовується повільно розчинний (тривалий) хлор. Але якщо не проводиться своєчасне тестування води та вчасно не додається хлорна хімія, рівень корисного хлору стає надто низьким. У запущених випадках з'являється специфічний хлорний запах, який виникає через високу концентрацію хлорамінів (вище 0,5 частин/млн). Це комбінований або зв'язаний хлор, який вже виконав свою окислювально-дезінфікуючу функцію. В цьому випадку додавати повільний хлор марно і необхідно використовувати швидкорозчинний шок-хлор. Він дозволяє у найкоротші терміни підвищити рівень вільного хлору до 10 разів. Такий процес називається шоковим (ударним) хлоруванням води або просто шокуванням басейну.

Коли проводиться шокова обробка басейну

Зазвичай власники шокують басейн, коли проблеми вже виникли.
  • з'явився хлорний запах;
  • басейн сильно заріс водоростями;
  • вода стала каламутною чи сильно забруднена.

Але боротися з проблемою значно дорожче та складніше, ніж постаратися її запобігти. Тому для профілактики шокову обробку води рекомендується проводити щотижня. У великих комерційних басейнах і відкритих приватних басейнах, що інтенсивно використовуються в спеку, шокування необхідно проводити частіше.
Крім цього, шокування басейну проводиться у всіх перерахованих вище екстрених випадках, а також при першому заповненні під час першого заповнення басейну водою, підготовці відкритого басейну до зимової консервації після зливи.

Швидкий хлор для басейну: чому талбетки краще

Шок-хлор випускається у вигляді рідини, гранул або пігулок. Якщо перші дві форми хлорної хімії потрібно щоразу відміряти та попередньо розчиняти у воді, що суттєво ускладнює та уповільнює процес обробки басейну, з таблетками хлору все значно простіше. Досить знати обсяг басейну, щоб один раз розрахувати, скільки таблеток потрібне.
Другий плюс хлорних пігулок для басейну АкваДоктор C60T полягає в тому, що їх можна використовувати як для ударного, так і планового хлорування басейну. Таким чином, протягом купального сезону ви використовуватимете лише один хлорвмісний препарат. Активний хлор у таблетках АкваДоктор випускається по 1, 4 або 50 кг, що дозволяє підібрати оптимальний варіант залежно від обсягу басейну. Препарат містить 60% активного хлору та спеціальний стабілізуючий компонент, який протидіє швидкому розпаду активної речовини під впливом високих температур та ультрафіолету.

Скільки таблеток хлору додавати в басейн

Якщо швидкий хлор для басейну AquaDoctor C60T використовується для шокової обробки басейну, знадобиться 1 таблетка на два кубометри води. Для регулярного хлорування басейну застосовують 1-2 таблетки на 10 кубометрів води. Дві таблетки рекомендується застосовувати у комерційних та приватних басейнах, які використовуються інтенсивніше.

Як правильно використовувати хімію для басейну АкваДоктор C60T

Хлорна хімія працює найефективніше, коли рН води наближений до показника 7,2. Тому перед додаванням таблеток необхідно провести тест на рН і за необхідності відрегулювати показники. Зазвичай необхідно знизити рН і це можна зробити за допомогою засобу AquaDoctor рН Minus. В інструкції буде вказано скільки препарату необхідно додати з розрахунку на 1 кубометр води, щоб знизити рН на 0,1. Після внесення засобу дайте йому попрацювати, після чого знову проведіть тест. Якщо показники рН знаходяться в межах 7,2-7,4, можна додавати хлорні таблетки.
Їх можна помістити в скіммер, плаваючий або автоматичний дозатор, але також можна попередньо розчинити таблетки у воді, після чого рівномірно розподілити розчин по периметру басейну. Як тільки препарат внесено, увімкніть фільтруючу систему на 8-10 годин. Після цього знову проведіть тест: якщо рівень вільного хлору становить 0,6-1,5 проміле, басейном можна користуватися.
Якщо швидкорозчинні таблетки хлору AquaDoctor C60T використовуються для шокової дезінфекції води, після їх використання рекомендується застосовувати альгіцид як профілактичний засіб проти водоростей, а також коагулянт для усунення каламутності води, що іноді виникає після шокування басейну.