Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Ручний пилосос для басейну як вибрати

Ручний пилосос для басейну як вибрати

Для власників приватних басейнів незамінним пристроєм є ручний пилосос. Ним зручно користуватися, він дозволяє якісно прибрати бруд та дрібне сміття з  дна басейну та поверхні води. Спеціалісти рекомендують користуватися такими пристроями за умови, якщо розміри штучної водойми складають не більше 60 м.кв. Водні ручні пилососи можуть застосовуватися для штучних водойм будь-якого типу, в тому числі, СПА-ван, гідромасажних конструкцій.

Пилосос для басейну ручного типу: переваги та нюанси використання

Водні пилососи ручного формату можуть застосовуватися для штучних водойм будь-якого типу. Зазвичай, вони комплектуються телескопічною штангою, гофрованим шлангом, додатковими щітками для більш якісного очищення.

Плануючи купити для користування ручні пилососи для очищення басейну, слід орієнтуватися в основних перевагах пристрою. До них відноситься:

  • зрозуміла та проста експлуатація ручного пилососу, за рахунок швидкого запуску та незначної ваги ним просто користуватися;
  • є можливість очистити не всю територію басейну, а лише необхідну її частині;

  • забезпечується ретельне звільнення від бруду води та поверхні, достатня потужність всмоктування дрібного сміття;
  • ретельне очищення не тільки рівної поверхні, але й важкодоступних місць;

  • ручні пилососи можуть застосовуватися для очищення поверхонь будь-якого типу;
  • є можливість підібрати ручні очищувачі, які працюють на акумуляторі, що дозволяє бути незалежним від подачі електрики;

  • доступність таких пристроїв та бюджетна вартість комплектуючих, в порівнянні з роботизованими аналогами.

Для багатьох ручні пилососи є зручними в користуванні, але мають і ряд недоліків. Вони рекомендовані для прибирання басейнів незначних параметрів, частіше всього це домашні приватні штучні водойми. Сил та часу потрібно затратити більше, ніж при використанні роботизованого аналога. В залежності від ступеня забруднення іноді доводиться проводити повторне прибирання ручним пилососом. Такі прилади часто мають незначні розміри мішків для сміття, акумуляторні варіанти моделей потребують регулярного заряду.

Ручний пилосос: як вибрати прилад для басейну

Головний фактор, який вплине на вибір ручного пилососу – параметри та активність експлуатації басейну. Варто врахувати, що ручні пристрої можуть бути з електронасосом і поршневим механізмом.

Обираючи пилосос для басейну, потрібно врахувати ряд критеріїв:

1. Звернути увагу на потужність роботи пристрою та розміри басейну – за одне прибирання повинна бути очищена вся чаша.

2. Продумати, якою повинна бути довжина кабелю – пристрій має діставати до всіх, навіть віддалених, ділянок басейну.

3. Визначитися з виробником пристрою – краще надати перевагу бренду, який відомий на ринку в цьому сегменті та давно зарекомендував себе з кращої сторони.

4. Звернути увагу на режим чищення – оптимально підібрати модель ручного пилососа, з допомогою якого можна прибрати не тільки дно, але й стіни, ватерлінію. Якщо є необхідність, заздалегідь продумати, які додаткові засоби придбати для оптимальної дезінфекції.

Для великогабаритних штучних водойм спеціалісти радять обрати пилососи роботизованого типу, оскільки вони вимагатимуть менше фізичних затрат, добре всмоктують різні види бруду, а більшість з них обладнані і системою фільтрації води.

Правильно підібраний ручний пилосос дозволяє проводити прибирання якісно, зробить відпочинок незабутнім, а простір для релаксу - чистим та безпечним. Головне – врахувати необхідні критерії і тоді користь отримають не тільки відпочиваючі. Правильний підхід до вибору пристрою для очищення поверхні басейну – запорука тривалої експлуатації конструкції та обладнання, яке в ній встановлене.