Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Роботи пилососи для басейнів

Роботи пилососи для басейнів

Найвдалішим винаходом для власників басейнів, мабуть, став робот-пилосос. Цей агрегат значно розвантажив господарів гідротехнічних споруд та дав їм змогу зекономити власний час та гроші. Попри відчутну ціну на роботизовані помічники, такі агрегати користуються великим попитом. За що їх цінують покупці та як працюють такі пристрої поговоримо далі.

Чому варто купити робот-пилосос для басейну

Звичайно, басейн можна почистити власними руками. Ніхто не стверджує, що у цьому випадку якість прибирання буде поступатися роботу-пилососу. Однак, сили, час та нерви таке очищення забере. Саме тому, а також враховуючи низку інших причин, власники гідроспоруд купують роботизовані агрегати. Серед переваг:

 • універсальність – навіть в невеличких басейнах площею до 5 кв.м. пристрій буде працювати ефективно та видалить сміття з усіє поверхні;

 • продуктивність – господарі можуть спати, а робот – працювати: агрегат можна запускати на ніч, він працює досить тихо; якщо правильно розрахувати потужність робота до габаритів басейну, то він виконає прибирання за 5-8 годин;

 • автономність роботи – робот-пилосос не залежить від фільтраційної системи і не потребує нагляду людини;

 • програмні налаштування – основні критерії прибирання, як то інтенсивність чищення, час початку прибирання та інші параметри можна задати в спеціальній програмі;

 • ефективність – роботизований пристрій видаляє будь-яке сміття (дрібне та велике), цвіль та слиз;

 • економічність – робот-пилосос для басейну витрачає досить незначну кількість електроенергії завдяки датчикам, які розраховують найоптимальніший маршрут прибирання; окрім того, використовуючи такий агрегат, власникам не доведеться зливати воду з басейну та набирати чисту;

 • зручність обслуговування – усе сміття збирається в окремий контейнер, який легко витягується та очищується;

 • повна безпека – двигун, кабель та все електронне начиння агрегату надійно ізольовані.

За яким принципом працює робот-пилосос

Все, що потрібно для того, щоб робот-пилосос розпочав роботу, це підключити його до мережі, вибрати потрібні налаштування прибирання та натиснути кнопку старт. Разом з водою роботизований агрегат затягує різні частинки сміття, які затримуються фільтром та поступають в окремий контейнер. Очищена вода знову потрапляє в басейн.

Ефективне очищення поверхонь резервуару забезпечується за рахунок жорстких щіток та обертових валиків, якими оснащується пристрій. Вони мають особливу форму та розташування (як правило, кріпляться до днища агрегату) та під час роботи пилососу збирають будь-яке сміття. В тому числі у важкодоступних місцях.

Де на пристрій чекає важкодоступне місце, перепона чи поворот він знає завдяки розумним датчикам. Вони прораховують форму чаші, ступень забруднення води, наявність перешкод і т.ін., та, виходячи з цієї інформації, вибирають найоптимальніший маршрут руху робота.

Працювати сучасні роботи-пилососи можуть у трьох режимах:

 • вручну;

 • за допомогою пульта дистанційного керування;

 • за встановленою програмою.

В продажу є роботи-пилососи, які працюють від електромережі та акумуляторні. Перші підключаються до розетки, тому під час їх вибору потрібно прорахувати співвідношення довжини кабелю (вона повинна бути не менша довжини борту резервуара) та площини басейну. Другі потрібно заряджати та слідкувати за рівнем зарядки.

Доглядати за роботизованими пилососами для басейнів максимально просто. Достатньо лише очищувати контейнер після закінчення прибирання та промивати фільтр під проточною водою.