Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Плюси вибору робота-пилососа для басейну

Плюси вибору робота-пилососа для басейну

У літню спеку відпочинок біля басейну стане справжнім рятівником, особливо для тих, хто складно переносе такі дні. Біля штучної водойми можна організувати, як спокійний релакс, так і веселі розваги для дорослих та дітей. Головне – створити безпечне середовище для відпочинку, своєчасно проводити прибирання чаші басейну та очищення води. Щоб робити це швидко та ефективно, варто скористатися сучасним варіантом техніки – роботом-пилососом.

Використання робота-пилососа для басейну: головні переваги пристрою

Для декого вартість робота-пилососа для прибирання басейну може бути зависокою. Якщо є сумніви в тому, чи варто його купувати, то потрібно врахувати, що така техніка при довготривалій експлуатації повністю себе виправдовує. Значна економія часу та зусиль буде помітна, якщо розміри чаші великі. Свою ефективність вони довели навіть в разі, якщо форма басейну має нестандартну форму.
Якщо в планах придбати подібний пристрій для басейну, варто орієнтуватися в основних перевагах використання.

 • Навіть один робот пилосос зможе повноцінно прибрати територію (не тільки стіни, дно, але й ватерлінію). При цьому не обов’язково мати велику кількість різних аксесуарів (сачків, щіток тощо).

 • Робот-пилосос - це повністю автономне обладнання, яке додатково може здійснювати і фільтрацію води – при цьому не обов’язково підключати його до спеціальної фільтраційної системи.

 • Якісне очищення поверхні чаші та води дозволяє мінімізувати затрати на використання хімії для басейну та фізичні зусилля на самостійне очищення штучної водойми.

 • Збільшує експлуатаційний термін фільтраційної системи за рахунок того, що вода своєчасно додатково очищається від сміття та бруду.

 • Компактність пристрою, за рахунок чого ним буде зручніше користуватися та транспортувати за необхідності.

 • Можливість запрограмувати алгоритм, якому робот буде чітко слідувати під час прибирання.

При виборі такої техніки труднощі можуть виникнути, якщо розміри басейну мають нестандартну конфігурацію. Додатково потрібно буде докупити щітки, валики та інші аксесуари для більш ретельного прибирання.

Які фактори врахувати при виборі

Плануючи купівлю такого приладу для прибирання, спеціалісти радять звернути увагу на кілька важливих критеріїв, які вплинуть на якість роботи та тривалість експлуатації.
 • Розміри та конфігурація басейну. Від цих параметрів залежить не тільки те, прилад якої потужності підібрати, але й те, які додаткові аксесуари придбати.

 • Варто врахувати спосіб керування в залежності від параметрів басейну. Так, роботи пилососи частіше всього обирають для басейнів великих та середніх розмірів або ж передбачених для громадського користування.

 • Не обов’язково обирати найдорожчу модель з найбільшою потужністю. Достатньо обрати пилосос, яким можна буде якісно прибрати територію.

 • Врахувати свої фінансові можливості, оскільки робот-пилосос для басейну коштує немало, але при цьому він ефективний в прибиранні.

 • В залежності від розмірів чаші та її форми продумати додатковий набір валиків та щіток.

 • Обираючи робот-пилосос, продумати, який тип керування буде зручним. Це може бути пуск через кнопку на корпусній частині техніки, через застосунок на смартфоні, використовуючи пульт ДУ.

 • Продумати, якою повинна бути фільтруюча конструкція та розміри контейнера для збору сміття.

Продумати, чи є необхідність в придбанні спеціальної конструкції для транспортування пристрою (якщо вона не йде в комплекті).

Однією з головних переваг використання робота-пилососа є мінімальна участь людини, яка прибиратиме. Достатньо тільки вказати програму та натиснути на «Старт». Якщо є така можливість, краще надати перевагу апарату перевіреного виробника, який гарантує якість збірки та ретельну ізоляцію всіх елементів. Останній пункт дуже важливий, якщо мова йдеться про придбання робота-пилососа для роботи у водному середовищі басейну