Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Переваги застосування теплових насосів для підігріву басейнів порівняно з іншими способами

Переваги застосування теплових насосів для підігріву басейнів порівняно з іншими способами

Теплові насоси – доступні та енергоефективні агрегати, які дозволяють швидко та з мінімальними затратами прогріти воду в басейні, підтримувати необхідний температурний режим. Це прості в керуванні пристрої, які створюють комфортні умови для відпочинку.

Переваги застосування теплових насосів

Енергоефективність та економність теплового насосу залежить від того, який тип конструкції обраний. В якості альтернативного тепла такі насоси використовують енергію землі, води або повітря. Головна перевага пристроїв полягає саме в їх енергоефективності, оскільки на 1 кВт затраченої електроенергії виробляється до 5-6 кВт теплової.

Плюси експлуатації теплових насосів:

1. Екологічність. Негативний вплив на навколишнє середовище практично відсутній. Шкідливі речовини в атмосферу не виділяються, тому конструкція буде безпечною для людини.

2. Зручність експлуатації. Керування та обслуговування пристрою просте, доступне та зрозуміле. Якщо потужність його роботи не максимальна, він працюватиме практично безшумно. Забезпечення комфорту та безпеки полягає у відсутності процесу згорання традиційних видів палива.

3. Універсальність приладів. Сучасні моделі теплових насосів з більшою потужністю розраховані на виконання кількох функцій – з їх допомогою обігрівають воду в басейні, використовують для опалення будинку.

4. Довговічність. Якщо дотримувалися всі правила установки і конструкція підібрана правильно, термін служби теплового насосу складе більше 45 років.

5. Стабільність роботи. Забезпечується мінімальною залежністю від традиційних видів палива.

Щоб повноцінно відчути всі переваги використання теплового насосу для басейну, важливо правильно підібрати модель не тільки з врахуванням джерела тепла, але й ряду інших факторів. Знаючи параметри басейну та об’єм води, заздалегідь розрахувати необхідну потужність приладу. Визначитися і з типом обладнання – це буде універсальна модель, чи та, що може використовуватися лише в певний сезон.

Як працює інверторний тепловий насос для басейну

Інверторний тепловий насос функціонує за принципом використання тепла з навколишнього середовища для опалення води в басейні. Основні етапи роботи такого насосу можна описати наступним чином:

  • Пошук тепла. Насос використовує тепло з навколишнього повітря або ґрунту за допомогою спеціального теплообмінника.

  • Компресія. Отримане тепло стискається за допомогою компресора, що забезпечує підвищення температури.

  • Трансфер тепла. Гаряче тепло передається до води в басейні через теплообмінник.

  • Регулювання потужності. Інверторний принцип дозволяє насосу регулювати потужність роботи в залежності від потреб системи, що дозволяє зменшити споживання електроенергії.

Інверторний тепловий насос для басейну ефективно використовує тепло з навколишнього середовища для опалення води в басейні, забезпечуючи комфортні умови для користувачів при мінімальному споживанні енергії. Розраховуючи потужність конструкції, варто звернути увагу на такі показники: розміри та її місце розташування, кліматичні умови, температурні показники, які потрібно отримати. Перш, ніж придбати агрегат для обігріву, потрібно детально ознайомитися з його технічними характеристиками. Сама конструкція та її монтаж не будуть бюджетними, але при частій експлуатації витрати повністю виправдають себе.