Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Огляд асортименту виробника хімії для басейну АкваДоктор

Огляд асортименту виробника хімії для басейну АкваДоктор

Більшість людей вважають басейн ідеальним, якщо чаша виблискує чистотою, а вода – прозорістю. Підтримка штучної водойми в такому стані неможлива без використання спеціальної хімії, до списку якої входить кілька обов'язкових та спеціальних препаратів. Відмінною якістю та доступною ціною відрізняється хімія AquaDoctor, асортимент якої включає все, що потрібно для комплексного обслуговування приватних та комерційних басейнів.

Що входить до базового комплекту хімії для басейну

Щоб вода в басейні залишалася не тільки прозорою, але й безпечною для плавців, вона повинна зазнавати регулярної дезінфекції. Проте ефективність будь-якого дезінфектора залежить від поточного рН води, який у басейнах повинен підтримуватися на рівні 7.2-7.4. Тому першим у списку необхідної хімії буде тестер для перевірки найважливіших показників – рН та дезінфектанта, що використовується.

У лінійці Аква Лікар представлені два типи таблеткових тестерів:

  • AquaDoctor pH/Cl – вимірює рН та рівень вільного хлору;

  • Aquadoctor Box для перевірки pH та рівня активного кисню (O2), якщо для дезінфекції води використовується безхлорна хімія.

Оскільки кислотно-лужний баланс дуже нестабільний, протягом купального сезону його показники можуть багаторазово коливатись у будь-який бік. Препарати для регулювання рН у лінійці АкваДоктор представлені засобами pH Minus у гранулах та у вигляді рідини, а також pH Plus у вигляді порошку.
 

Оптимальним варіантом для дезінфекції води в басейнах є хлор. Він ефективний проти різних патогенних мікроорганізмів та багатьох вірусів. Також він окислює органічні забруднювачі, що знаходяться у воді, включаючи водорості, грибки і цвіль. Для якісної хімічної очистки води рівень активного (вільного) хлору повинен підтримуватися на рівні 0,5-1,5 проміле, і для цього можна використовувати повільний хлор С90Т у таблетках із лінійки AquaDoctor.
 

У невеликих приватних басейнах для дезінфекції води можна використовувати безхлорну хімію на основі активного кисню Aquadoctor. Зверніть увагу, що цей препарат допускається використовувати тільки в дитячих і невеликих приватних басейнах, а для комерційних басейнів за санітарними нормами можна застосовувати лише хімію, що містить хлор.

Незалежно від того, яка хімія АкваДоктор використовується як регулярний дезінфектор (хлорна або безхлорна), у кожному басейні потрібно періодично проводити ударне хлорування води. Ця процедура називається шокуванням, і для неї застосовується швидкий хлор Aquadoctor С-60Т, який представлений у таблетках та гранулах.
 

Шокування басейну рекомендується проводити щотижня, після чого воду потрібно обробити спеціальним профілактичним засобом проти зростання водоростей – альгіцидом. У лінійці хімії для басейнів АкваДоктор представлені два альгiцида: AquaDoctor AC и AquaDoctor AC MIX. Другий засіб є комплексним, тому крім альгіцидної дії має на воду протигрибковий та бактерицидний ефект.

Останнім препаратом у базовому комплекті хімії для басейну є коагулянт (флокулянт). Навіть при регулярній і правильній циркуляції та фільтрації вода може втрачати прозорість, і якщо потрібно швидко позбутися каламутності, у воду можна додати AquaDoctor FL (порошок або рідина) або картуші AquaDoctor Super Flock. Флокулянт збирає дрібні суспензії у більші з'єднання, після чого вони осідають на дно, і можуть бути прибрані за допомогою гідропилососу.
 

Спеціальна хімія для басейну АкваДоктор

До спеціальної хімії відносяться такі препарати:

  • Засіб для видалення металів у воді​​​​​​​ AquaDoctor SMe StopMetal. За допомогою даного препарату можна пом'якшити воду, якщо вміст металів перевищує норму (0,8 мг/л). Препарат потрібно додавати при заповненні басейну та кожному поповненні його новою порцією води.
     

  • Засіб для консервації басейну​​​​​​​ Aquadoctor Winter Care – комплексний препарат, завдяки якому у стоячій зимовій воді пригнічується життєдіяльність водоростей, грибків, цвілі та різних мікроорганізмів.

  • Для очищення чаші басейну від нальоту та різних забруднень у лінійці бренду є кілька препаратів:​​​​​​​ Aquadoctor SM StopMineral, AquaDoctor MC MineralCleaner, двокроковий препарат​​​​​​​ AquaDoctor CW CleanWaterline. Потрібний засіб підбирається в залежності від типу відкладень, тому з кожним варто познайомитися окремо.

Як бачимо, у лінійці АкваДоктор є препарати на будь-який випадок. А оскільки фахівці з обслуговування басейнів рекомендують використовувати засоби з лінійки одного виробника, має сенс одразу закупити необхідну хімію для басейну та бути впевненим, що всі препарати добре поєднуються один з одним.