Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Найнеобхідніші засоби для басейну

Найнеобхідніші засоби для басейну

Наближається час розконсервації та запуску відкритих басейнів. Однак, іноді виникають обставини, за яких штучні водоймища потрібно тримати в законсервованому стані, як мінімум, ще один сезон. Ситуація типова, але й її виникненні резервуар не можна залишати в безгоспному стані. Про те, як доглядати басейн під час простою, а також про найнеобхідніші засоби для резервуара на цей період часу поговоримо в статті.

Навіщо в басейні залишають воду на час консервації

Як правило, на період консервації у відкритих басейнах залишають воду. Резервуари заповнюють водою на 2/3. Такою мірою вдаються для того, щоб запобігти руйнуванню басейну внаслідок руху ґрунтів, що спостерігається під час промерзання ґрунту. Крім того, замерзла вода дозволяє захистити поверхню резервуара від пошкодження та деформації, а також полегшує підготовку штучної водойми до нового сезону.

З приходом тепла та підвищенням температури вода, яку залишали у чаші на зиму, прогрівається. Це сприяє тому, що в ній з'являються різні мікроорганізми, бактерії, грибки, починається зростання водоростей, що може призвести до неприємних наслідків. Серед них: неприємний запах та неестетичний зовнішній вигляд басейну, пошкодження поверхонь та інших елементів.

Як зберегти басейн до наступного сезону

Звичайно, якщо йдеться не про експлуатацію басейну, а про підтримку його в чистоті та безпеці до наступного сезону, коштів для догляду знадобиться значно менше. Однак, про це можна говорити, вибираючи спеціалізовану хімію, а не народні методи очищення.

  • Отже, навіть якщо басейн знаходиться в стані простою, не варто забувати про регулярний контроль кислотно-лужного балансу у водоймі. Саме він впливає на ефективність роботи іншої хімії та підтримувати його у нормальному стані досить важливо. Рівень pH перевіряють за допомогою спеціальних тестерів, і якщо показник становить 7.0-7.6, турбуватися не варто. Якщо значення знаходиться нижче або вище норми, його можна відрегулювати. Для цього використовують препарати pH Plus або pH Minus.
  • Простоювання басейну не є підставою відмовлятися від його дезінфекції, стверджують фахівці. Однак, у цьому випадку не доведеться витрачатися на хлоруючі препарати тривалого впливу. Буде достатньо регулярної шокової обробки. Швидкорозчинний хлор підвищує рівень вільного хлору та запобігає розвитку патогенних мікроорганізмів, бактерій, грибків та водоростей. Вносити шок-хлор часто доводиться вручну, оскільки на час консервації у басейні знімають усе обладнання. Для цього препарат розводять у відповідній ємності відповідно до інструкції та вливають у воду по периметру чаші.

  • До необхідних засобів для басейну на час простою також можна віднести альгіцид. Він украй необхідний під час потепління. Саме в цей час зелені шкідники стають особливо підступними, т.к. вони адаптуються та виробляють стійкість до хлору. У складі альгіциду, якраз, є спеціальний реагент, який дозволяє підтримати дію хлору та зупинити розвиток водоростей на клітинному рівні.

Говорячи про найбільш необхідні засоби для басейну, варто згадати про досить новий препарат AquaDoctor AC Mix. Це швидкорозчинний засіб, який рекомендований для штучних водойм, де не купаються люди. Його дія спрямована на суперечки, грибки, бактерії, водорості та інші мікроорганізми.

Мабуть, перераховані вище препарати — це і є той мінімальний набір засобів, який допоможе зберегти басейн до наступного сезону в естетичному вигляді та безпечному стані. Однак, підбираючи найнеобхідніші засоби для басейну, варто врахувати розмір резервуара, його глибину та матеріали виготовлення. Якщо виникли питання, можна звернутися за допомогою до консультантів інтернет-магазину "Вотер Лайн" і тут же придбати необхідну хімію для басейну.