Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Кращі роботи-пилососи для басейнів

Кращі роботи-пилососи для басейнів

Робот-пилосос може стати незамінним помічником не тільки в прибиранні будинку, але й дна чаші басейну. Важливо обрати таку модель приладу, з допомогою якої прибирання проходило б максимально швидко та результативно. Не обов’язково для цього обирати найдорожчу модель, вибір буде залежать від розмірів чаші та активності її експлуатації.

Роботи-пилососи для басейну: якій моделі надати перевагу

Сучасні виробники такої техніки пропонують моделі на різний смак та в різному ціновому діапазоні – підібрати є можливість бюджетні варіанти, в середньому та дорогому сегменті.

Серед тих, що заявили себе в користування найкраще, спеціалісти та користувачі виділяють:

1. Zodiac Alpha RA 6500 IQ. Особлива модель, на якій передбачений повний привід. Серед переваг його використання виділяють повну автономність та можливість використання на «римських східцях», умовно невелику вагу – близько 9 кг. В комплект входить спеціальний візок для транспортування приладу. Встановлена спеціальна система, завдяки якій пристрій після прибирання спливе самостійно на поверхню води. Серед важливих та сучасних функціоналів також є: вбудований датчик для вимірювання тиску, індикатор визначення рівня забруднення фільтру, таймер.

2. Aquabot FRC90. Рекомендований для ефективного прибирання басейнів площею до 80м.кв. Використовується для прибирання чаш різних за формою та типом поверхні. Якщо є потреба в зміні напряму руху приладу, можна скористатися спеціальною ручкою. Передбачений оптимізований процес очищення, можливість корегувати траєкторію прибирання. Пилосос зручний в роботі і за рахунок своєї компактності та малої ваги (входить в категорію до 9 кг).

3. Aquaviva Black Pearl 7320. Пилосос відноситься до базових роботизованих моделей, рекомендований для прибирання чаші площею до 60 м.кв. Агрегат працює повністю в автоматичному режимі. Додатково встановлені бокові щітки для ретельнішого прибирання. Може використовуватися не тільки для очищення дна, але й ватерлінії та стінок. Вага приладу складає 9,3 кг, що може буде не зовсім зручним при транспортуванні приладу (врахувати, що додатковий візок в комплекті не передбачений).

4. Hayward TigerShark QC. Модель може використовуватися для очищення всієї поверхні чаші басейну. Якісне очищення відбувається за рахунок набору спеціальних валиків та картриджів змінного типу. Потужність всмоктування бруду під час прибирання – 17 м.куб/год. Обираючи таку модель, потрібно врахувати, що вона не відноситься до бюджетного цінового діапазону та важить близько 14 кг. При цьому для транспортування додаткова конструкція не передбачена.

5. Dolphin Supreme M400. Одна з сучасних моделей роботизованого пилососа, яка очистить забруднення практично будь-якого ступеню, забезпечуючи ідеальні результати роботи. Ефективність очищення та якісна надійна навігаційна система можливі завдяки вбудованому гіроскопу. Ним зручно та просто користуватися. Навіть часта експлуатація не впливає на ефективність та довговічність роботи. Для отримання ідеально чистої поверхні передбачені спеціальні щітки. Використання подібної моделі пилососа за рахунок високої якості очищення дозволяє знизити навантаження на фільтраційну систему. Рекомендовані для обробки басейну довжиною до 15 м.

Якщо в планах купівля робота-пилососа, важливо звернути увагу на ряд факторів, щоб отримати не тільки сучасний, але й ефективний прилад. Одним з найважливіших факторів є продуктивність роботи та період, протягом якого апарат може функціонувати безперебійно. Варто звернути увагу й на ефективність прибирання, яка залежить від наявності додаткових засобів – спеціальних щіток та валиків. Вони підбираються в залежності від активності використання пилососу та типу покриття чаші басейну. Обов’язково варто поцікавитися функціоналом, який використовується в якості способу керування. При виборі автоматизованого пилососу спеціалісти радять врахувати й кількість датчиків, довжину кабелю живлення, об’єм контейнеру для бруду та наявність додаткових фільтруючих елементів. Якщо техніка не вирізняється малою вагою, краще передбачити спеціальний візочок (якщо його не має в комплекті) для транспортування.