Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Хімія для басейнів: Італія 5 в 1

Хімія для басейнів: Італія 5 в 1

Більшість власників штучних водойм звикли купувати по кілька засобів для проведення обробки води. Так, створення повноцінного безпечного водного середовища для відпочинку можливе тільки після проведення дезінфекції, очищення поверхні від нальоту та забруднень, нормалізації жорсткості води та ph, видалення водоростей. Більшості цих проблем можна позбутися, використовуючи сучасну хімію для басейну 5 в 1. Один з кращих розробників препаратів в цьому сегменті – італійська компанія, яка пропонує серію засобів PG для знезараження води.

Італійська хімія для басейнів 5 в 1: особливості засобу та переваги використання

Для тих, хто хоче ефективно проводити обробку води в басейні та створити безпечне середовище для відпочинку, виробники пропонують вигідний аналог хімії. Щоб не підбирати кілька засобів для обробки, вони пропонують скористатися комплексним препаратом 5 в 1, який запропонований у формі таблеток великих розмірів (по 20 г). Для швидшої активізації діючої речовини в них доданий спеціальний пігмент блакитного кольору. Все більше власників басейнів почали її хімію для басейнів PG 5в1 (Італія), оскільки товар виготовлений з врахуванням необхідних європейських стандартів якості.

Особливості комплексної хімії для басейну від італійського виробника:

  • Запропонована в формі великих таблеток, які будуть зручні у використанні, дозволять правильно прорахувати дозування.

  • В залежності від розмірів басейну та частоти експлуатації придбати можна товар в тарі вагою по 1 кг або по 5 кг.

  • Хімія PG рекомендована для комплексного знезараження, використання на регулярній основі.

  • Підійде для обробки басейну будь-якого типу та різних умов експлуатації. Головне – правильно підібрати дозування та проводити дезінфекцію своєчасно.

  • Виробником не вказані обмеження в використанні в залежності від типу поверхні штучної водойми. Такі засоби не впливають на поверхню, її характеристики.

​​​

Комплексна дія засобу полягає в активному знезараженні води, знищенні всіх патогенних мікроорганізмів. Вода в басейні буде стерильною та безпечною для купання і дорослих відпочиваючих, і дітей. За рахунок знешкодження шкідливих мікроорганізмів змінюється колір води в басейні – зникає каламутність. Також відбувається і знищення водоростей, стабілізація вмісту хлору. Використання хімії для басейну PG 5 в 1 позитивно вплине на роботу фільтраційної системи та збільшення періоду її експлуатації. Все завдяки тому, що засіб не провокує швидкого накопичення осаду на стінках та обладнанні басейну. Препарат відомий і своєю довготривалою дією – можливістю не тільки приводити показники води в норму, але й підтримувати їх певний час.

Ефективність та комплексність дії – головні переваги хімії такого типу. Користувач повинен бути впевнений в тому, що вона є безпечною, має відповідний сертифікат якості. Щоб підтримувати необхідний рівень якості води в басейні достатньо мати тільки один препарат, який має багатофункціональну дію. Немає потреби витрачати ні додаткові кошти на придбання арсеналу засобів, ні час на те, щоб розібратися, як правильно та в якій кількості кожен з них вносити.

Очікуваний результат обробки досягається просто – потрібно лише чітко дотримуватись умов дозування та рекомендацій, які вказані в інструкції до засобу. Рекомендовано додавати його після замірів ph та врегулювання до показників до рівня 7,2-7,6. Потрібно врахувати, що витрати засобу будуть залежати від форми та параметрів басейну, активності його експлуатації, місця розташування, температурного режиму та погоди. Для швидшої активізації діючих компонентів та рівномірного розподілу у воді хімію 5 в 1 краще додавати до спеціальної дозуючої системи.