Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

День народження у басейні

День народження у басейні

Басейн може стати одним з найбільш вдалих місць для проведення вечірки з друзями чи дня народження. Для цього власнику штучної водойми важливо правильно її організувати. Особливості підготовки та оформлення залежатимуть від кількості гостей та тематики вечірки. Це може бути як відпочинок зі спеціально продуманим сценарієм, так і просто спокійний та комфортний релакс. Важливими кроками організації такого дійства є: святкове оформлення, підбір музичного супроводу, приготування якісних та смачних напоїв та їжі.

Відпочинок біля басейну: чим корисний

День народження у басейні – це не тільки веселе та змістовне свято, але й корисне для здоров’я, якщо правильно все організувати.

Відпочинок у басейні: головні переваги:

  • Можливість одночасно і час провести весело, і використати цей період для

  • Правильно організований відпочинок буде максимально простим та комфортним.

  • Це своєрідний відпочинок душею та тілом, який допоможе відволіктись від

  • Більшість басейнів, де проводяться вечірки до дня народження, розташовані на відкритій місцевості, тому це дозволить провести здоровий релакс, набратися життєвих сил та енергії.

Підготовка басейну та території біля нього до святкування дня народження

Очищення та підготовка самого басейну та прибирання території довкола є не менш важливим етапом, ніж організація декору та приготування смаколиків для вечірки. Від того, чи якісно буде підготовлена конструкція, залежить не тільки комфорт, але й здоров’я рідних та друзів.

Щоб бути впевненим в тому, що вода в басейні чиста та безпечна для використання, перед відпочинком варто продумати такі етапи:

  • Оцінити стан басейну та обдумати об’єм робіт. На першому етапі проводиться, зазвичай, механічне очищення води. Здійснити це можна вручну з допомогою спеціального сачка - не складно, якщо чаша має невеликі розміри. Пристрій дозволяє виловити тільки сміття більших розмірів. Щоб прибрати дрібний бруд, застосовують ручні чи роботи-пилососи. З їх допомогою прибирання чаші можна провести швидко, якісно та очистити навіть складно доступні ділянки

  • Щоб вода була безпечною для купання, не ставала каламутною та не провокувалося швидке розмноження шкідливих мікроорганізмів, спеціалісти при активній експлуатації басейну радять застосовувати спеціальні хімічні засоби. Перш ніж підібрати хімію та визначити її дозування, варто перевірити рівень ph. Якщо він не в нормі (це показник в межах 7,2-7,6), треба врегулювати, оскільки від цього залежить те, наскільки дієвими будуть хімічні препарати для очищення води. Щоб визначити показник, купують спеціальні тестери.

  • Для безпечного відпочинку біля басейну проводити своєчасне знезараження води. Зазвичай для цього застосовують засоби з хлором чи активним киснем. Для обробки води в домашньому басейні краще всього підійде активний кисень, але більшість власників штучних водойм чергують такі засоби. Врахувати, що застосування будь-яких хімічних препаратів здійснюється при відсутності людей в басейні, а користуватися конструкцією можна лише через 12 годин після проведення очищення.

  • Щоб підсилити дію дезінфікуючих засобів та нейтралізувати водорості застосовують альгіциди. Їх використання може зменшити і частоту застосування засобів для дезінфекції (але не заміняє повністю). Є й універсальні засоби, які не тільки допоможуть знешкодити водорості, але й грибок, цвіль, матимуть додатковий бактерицидний вплив на воду в чаші.

  • Якщо є підозра на те, що в воді залишилось дрібне сміття, яке буде складно прибрати чи знешкодити фільтрами, рекомендовано додавати до води флокулянти чи коагулянти, які допоможуть краще профільтрувати воду та усунути каламутність. Щоб засоби були рівномірно розподілені у воді, після їх додавання протягом 25 хвилин краще скористатися циркуляційною системою.

Чистою та безпечною повинна бути і територія біля басейну до дня народження. Якщо є необхідність, плитку чи інше покриття ретельно очистити від бруду та предметів, якими можна травмуватися. Якщо в родині є діти чи домашні тварини, особливі умови безпеки користування басейном організувати для них.

Пам’ятати, що активна експлуатація басейну протягом одного чи кількох днів (особливо після вечірки чи дня народження) потребує повторного очищення, оскільки за цей час у воді накопичилось багато органічних та неорганічних решток, які швидко зіпсують якість води. Щоб підтримувати тривалий час чистоту та якість водного середовища та не мати впливу хімії для басейну на здоров’я відпочиваючих, до заходу в басейн та після приймати душ.