Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Де розміщати тепловий насос для басейну

Де розміщати тепловий насос для басейну

Обираючи тепловий насос для обігріву басейну більшість власників штучних водойм орієнтуються на головні переваги таких конструкцій. Так, тепловий насос – економний пристрій для обігріву води й не тільки. Його використання буде екологічним та безпечним, дозволить створити комфортні умови для відпочинку. Самі конструкції надійні та відрізняються тривалим періодом експлуатації. Одна з головних переваг – легкий монтаж обладнання. Поговоримо про те, де краще розміщати тепловий насос для басейну.

Монтаж теплового насосу: головні правила та особливості

Послідовність та особливості встановлення теплового насосу залежать від того, яка модель обрана. Встановлення та експлуатація конструкції повинна відбуватися чітко з рекомендаціями, вказаними в інструкції до приладу. При встановленні більшості насосів теплового типу потрібна фіксація труб та якісне безперебійне електроживлення.

Принцип роботи теплового насосу схожий та функціонування кондиціонерів чи холодильників (прогін теплової маси відбувається навпаки). Обираючи між електронагрівачем чи тепловим насосом, варто врахувати, що останній дозволяє економити електроенергію до 75%.

Важливим фактором є правильне встановлення насосу. Підбираючи місце, потрібно врахувати ряд критеріїв.

  • Місця повинно бути достатньо не тільки для самої конструкції, а й для її якісного обслуговування.

  • Щоб мінімізувати вплив зовнішніх факторів (опадів, накопичення пилу та бруду), над місцем фіксації насосу потрібно встановити спеціальне накриття.

  • Тепловий насос встановлюється в місці, де не буде перешкоди переміщенню мас повітря, забезпечена якісна вентиляція.

  • Біля конструкції та накриття не повинно бути в близькій доступності джерел вогню чи інших теплових джерел.

  • Конструкцію варто розташувати так, щоб вона була доступною для ремонту, обслуговування.

В якості захисної конструкції можна встановити додаткові перегородки. Зробити це потрібно так, щоб вони не перешкоджали пересуванню повітряних мас. Важливо, щоб тепловий насос був встановлений горизонтально, розміщують його на металевій рамі. Дотримання таких правил дозволяє мінімізувати поломки, зробити не такими відчутними вібраційні коливання під час роботи насосу. Для забезпечення оптимального функціонувати варто перевірити, щоб всі елементи конструкції, по яких протікатиме вода, були герметично закриті. При встановленні звернути увагу на якість підключення електроживлення, врахувати всі вимоги безпеки. Вузли струмопроводу повинні бути заземлені.

Якщо тепловий насос планують використовувати не тільки для підігріву води в басейні, можна розглянути варіант, який одночасно працюватиме і на воду, і на опалення. Щоб процес встановлення був виконаний правильно, а з експлуатацією пристрою не виникало проблем, монтаж слід довірити спеціалісту, який знає всі нюанси. Краще потурбуватися про те, щоб щорічно проводились профілактичні роботи з обслуговування техніки, щоб своєчасно виявляти та усувати слабкі місця пристрою. Часто проведення систематичних обслуговуючих робіт обходиться дешевше, ніж ремонт чи повноцінна заміна техніки.

Найприємнішим фактором при купівлі теплового насосу є його прийнятна цінова політика. Встановлення та обслуговування також будуть доступними. Щоб бути впевненим в якості техніки, потрібно придбати сертифікований товар перевіреного виробника.

Тепловий насос для басейну – вигідна покупка. Пристрій одночасно дозволить не тільки підігріти воду, але й опалювати будинок (за потреби). При цьому не потребує великої кількості електроенергії та є ідеальною альтернативою звичайним котлам. Простота монтажу, пожежобезпека та можливість керувати технікою на відстані через смартфон чи пульт ДУ – чергові переваги встановлення теплового насосу.