Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Чищення тераси біля басейну

Чищення тераси біля басейну

Одним з популярних видів релаксу є відпочинок біля басейну. Все частіше ті, в кого є власне подвір’я, встановлюють штучні водойми на території. Плануючи облаштувати басейн, варто враховувати, що це не лише місце для чудового відпочинку, але й певна робота та відповідальність, оскільки комфорт перебування на території залежить не тільки від того, чи правильно встановлена конструкція, але й від своєчасного очищення води в басейні, самої чаші, тераси біля басейну та зони відпочинку навколо.

Тераса біля басейну: особливості догляду

Щоб територія біля штучної водойми мала доглянутий та привабливий вигляд та сприяла гарному відпочинку, важливо організувати правильний догляд за нею. Особливості очищення території залежать від того, яким матеріалом покрита поверхня.

  • Тераса біля басейну з терасної дошки. В сезон відпочинку потребує щотижневого прибирання віником чи пилососом (сухе чищення), ретельного прибирання листя, пилу та іншого сміття. Правила чищення поверхні залежать від типу плями. Так, плями від приправ та жиру прибирають з допомогою мильного розчину та щіток з негрубою поверхнею. Виконуючи роботу, потрібно слідкувати за тим, щоб не залишалось подряпин.

Сліди пташиного посліду також можна прибрати таким способом, але ділянку варто намочити на 12-15 хвилин. Найскладніше видаляти сліди квіткового пилку. Для видалення таких плям краще застосовувати замочування забрудненої ділянки в спеціальній очисній піні.

В даному разі важливо знати не тільки оптимальні засоби чищення, а й заходи, до яких краще не вдаватися, оскільки вони можуть пошкодити поверхню. Не кращим варіантом чищення тераси буде використання гострих інструментів, кислот або лужних рідин, компонентів з відбілюючими властивостями. Такі заходи значно знижують експлуатаційні характеристики матеріалу. У випадку з терасною дошкою, щоб збільшити її період експлуатації, варто обробити поверхню спеціальними засобами. Краще всього для цього скористатися датською чи тунгутовою олією.

  • Плитка біля басейну. Обираючи матеріал для оздоблення території біля басейну, слід враховувати і заходи безпеки – обирати варто або ж матеріал з неслизькою поверхнею, або передбачити використання спеціальних ковриків, з допомогою яких можна уникнути випадків травматизму. Для чищення плитки не варто застосовувати звичайну побутову хімію, оскільки вона може не прибрати бруд, але й стане причиною того, що матеріал почне відпадати.

Використовуючи спеціальні засоби для очищення зони відпочинку біля басейну, не забувати про засоби індивідуального захисту – резинові рукавички, бажано захисні окуляри. Після обробки поверхню тераси біля басейну протерти спеціальними серветками або вологою ганчіркою, щоб ретельно прибрати хімію.

Важливим етапом очищення тераси біля басейну є й застосування спеціальної хімії, яку використовують для очищення води та чаші конструкції. Так, хлор (а краще препарати на основі активного кисню) чи інші дезінфекційні засоби слід додавати й до води при обробці ділянки біля басейну – важливо для ретельного та безпечного очищення. Також на цьому етапі важливо застосовувати препарати, які дозволяють позбутися або не допустити розповсюдження водоростей, осідання нальоту. Якщо на поверхні тераси вже з’явився наліт чи інші плями, використати для видалення спочатку м’які щітки.

Не рекомендовано для очищення однієї поверхні змішувати різні хімікати, оскільки їх реакція може бути непередбачуваною. Варто слідкувати за тим, щоб хімічні засоби не потрапляли в ґрунт чи воду. Обираючи хімію для обробки території, обов’язково ознайомитися з інструкцією, щоб уточнити чи буде вона ефективною та безпечною для кожного окремого випадку.