Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Види накриття для басейнів та їх призначення

Види накриття для басейнів та їх призначення

Встановлюючи басейн, варто подумати і про накриття для нього. Воно знадобиться не тільки в зимовий період або під час поганої погоди. Правильно підібравши матеріал, можна не допустити потрапляння сміття в воду, довше підтримувати оптимальний температурний режим, знизити активність випаровування води з басейну.

Накриття для басейну: популярні та перевірені варіанти

Варіантів накриття для басейну – безліч. Вони відрізняються не тільки розмірами, але й особливостями конструкції, матеріалом, який використовувався для їх виготовлення. Розглянути можна, як саморобні варіанти, так і спеціально виготовлені.
Популярні накриття для басейнів:
  • Солярна плівка Відноситься до бюджетних матеріалів, на поверхні якого безліч поліетиленових бульбашок, заповнених повітрям. Така форма дозволяє підтримувати полотно постійно на поверхні води. Її можна швидко змотати в рулон або розмотати. З її допомогою тривалий час підтримується необхідна температура води, в чашу не потрапляє сміття. Підібрати полотно можна для чаші будь-яких розмірів. В сонячну погоду, навіть якщо вода буде накрита плівкою, вона буде прогріватись, оскільки сонячна енергія перетворюється в тепло. Це також дозволить знизити витрати на прогрів води та не чекати довго комфортних умов для відпочинку.
Перед використанням матеріалу варто врахувати і його недоліки: плівка не рекомендована для використання зимою, в зібраному вигляді вона здається масивною. Крім того, з неї може висипатись сміття в воду під час змотування. На ній не передбачене міцне кріплення до стінок басейну, тому використовувати з обережністю, якщо біля басейну часто бувають діти чи домашні тварини.
  • Накриття батутного типу. Являє собою мембрану, яка міцно фіксується до стінок басейну (через спеціальні болти). Завдяки міцності та щільності полотна може витримувати значні навантаження, тому відноситься до надійного накриття. З його допомогою можна зберігати тепло води, зменшити її випаровуваність, не допустити потрапляння сміття в воду. Але варто врахувати, щоб повноцінно оцінити всі переваги матеріалу, необхідно продумати надійне кріплення полотна.
  • Накриття ролетного типу. Виготовлені в вигляді тонких пластин, які плавають по воді. Його використання регулюється автоматично (з допомогою пульту ДУ). Таке сучасне та ефективне накриття дозволяє підтримувати тривалий час температурний режим, перешкоджає швидкому випаровуванню та не допускає потрапляння сміття в воду. Такий функціонал одночасно стильний та безпечний. Варто врахувати, що така автоматика обійдеться не дешево і час від часу потрібно знаходити майстра для обслуговування конструкції.
  • Спеціальні павільйони, які формують з окремих частин, виготовлених з полікарбонату. Їх закріплюють по периметру басейну та фіксують на спеціальні рейки, по яких вони і будуть пересуватися. При правильній установці така система дозволяє використовувати басейн практично в будь-який період. До того ж, можна скористатися лише однією його частиною. Павільйони виконують всі основні функції накриття для басейну. Варто враховувати, що покупка самої конструкції та її монтаж обійдуться не бюджетно.

Обираючи варіант накриття, враховувати, що кожен з них матиме свої переваги та недоліки. Кожен власник басейну має сам вирішити, яка конструкція йому підійде, в залежності від параметрів басейну та основних функцій, якими будуть користуватися. Обов’язково передбачити, що характеристики накривних конструкцій будуть відрізнятися в залежності від сезону використання та кліматичних умов.