Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Таблетки для басейну: які вибрати

Таблетки для басейну: які вибрати
Якщо ви вперше вибираєте дезінфікуючий засіб для басейну або використовували раніше рідкий або гранульований хлор, але хочете спробувати щось нове, вам може бути цікаво дізнатися про таблетовану хлорну хімію. У цьому огляді ми розповімо, які бувають пігулки для басейну, як їх вибирати та правильно використовувати.

Якою буває хлорна хімія

Хлорна хімія для басейнів є на сьогоднішній день найпростішим, недорогим та ефективним способом дезінфекції води та боротьби з водоростями.

Хлорвмісні препарати для басейну бувають двох типів:

 • Швидкорозчинний хлорВикористовується для підвищення рівня вільного хлору (до 10 разів). Такий процес називається шоковою обробкою басейну, а препарати цієї групи – шок-хлором.
 • Повільно розчинний хлорВикористовується для регулярної обробки води. Препарати цієї групи підтримують необхідну концентрацію вільного хлору між ударним хлоруванням.

Для обслуговування басейну потрібні обидва типи препаратів.

Чому власники басейнів обирають пігулки

При застосуванні хлорної хімії в гранулах або рідкій формі процес обробки басейну є більш трудомістким. Спочатку потрібно відміряти необхідну кількість препарату, розвести його у воді, після чого поступово розподілити отриманий розчин по периметру басейну. Крім цього, при роботі з такими формами хлору потрібно бути дуже обережним, оскільки навіть розведений препарат при попаданні на шкіру може спричинити опік.

У більшості випадків власники переходять на таблетки хлору для басейну через зручність їх використання. Для цього достатньо знати обсяг басейну та один раз розрахувати, яку кількість хлорних таблеток необхідно використовувати для ударної та регулярної дезінфекції води за один раз. Також робота з таблетками безпечніша: достатньо одягнути рукавички, щоб виключити контакт препарату зі шкірою.

Як вибрати найкращі хлорні таблетки для басейну

При виборі препаратів важливо врахувати кілька факторів:
 • Розмір таблеток. Цей параметр може служити вам підказкою при виборі хлорної хімії. Зазвичай шок-хлор випускається у таблетках по 20 г, а повільний хлор – у таблетках по 200 г.

 • Концентрація активного компонента. У хороших препаратах повільного хлору рівень активного компонента становить 80-90%, у шок-хлорі він зазвичай становить 56-60%.

 • Наявність стабілізатора. Цей компонент захищає вільний хлор від швидкого розпаду під впливом ультрафіолету та високих температур.

З огляду на перелічені характеристики можна порадити конкретні марки, на які варто звернути увагу:

Таблетки для басейну Аквадоктор :

 • шок-хлор AquaDoctor C-60Т;

 • повільний хлор AquaDoctor C90T.

Пігулки для басейну Кристал Пул:
 • шок-хлор Crystal Pool Quick Chlorine Table;

 • повільний хлор Crystal Pool Slow Chlorine Tablets.

Багатофункціональні пігулки для басейну

Крім дезінфікуючого засобу один раз на тиждень після шокової обробки басейну рекомендується використовувати два препарати: Щоб спростити процес обслуговування басейну, можна використовувати повільно розчинні таблетки хлору мультитабс, які вже містять ці інгредієнти. Ви можете купити таблетки для басейну 3 в 1 AquaDoctor MC-T або таблетки Crystal Pool MultiTab 4 в 1, в яких, крім альгіциду та коагулянту, є стабілізатор рівня рН.

Скільки хлорних таблеток додавати у басейн

Перед застосуванням хлорних таблеток для басейну необхідно перевірити та відрегулювати рівень рН:
 • для шокової обробки він має бути близьким до 7.2;

 • при регулярній обробці - на рівні 7,2-7,4.

В інструкції до кожного препарату зазначено, скільки кубометрів води розрахована 1 таблетка. Враховуючи обсяг басейну, вам залишиться розрахувати необхідну кількість пігулок.

Як кидати пігулки в басейн

Будь-які таблетки не можна кидати безпосередньо у басейн. Падаючи на дно, вони можуть спричинити відбілювання поверхонь. Також це найменш ефективний спосіб їхнього використання. Таблетки можна використовувати кількома способами:
 • Плаваючий дозаторВін дуже простий у використанні, але мінусом є те, що дозатор іноді зависає в одному місці (наприклад, в кутку), тому хлор поширюється по басейну нерівномірно. Тому його рекомендується закріпити біля скімера.

 • СкіммерХоча він використовується для затримки поверхневого сміття, якщо ви регулярно проводите механічне очищення за допомогою сачка, хлорні таблетки можна помістити в скіммер. Оскільки він знаходиться на шляху води, що циркулює, таблетки будуть рівномірно розчиняються, а активні інгредієнти розноситися по басейну.

 • Автоматичний хлорний дозатор - ідеальне рішення для великих басейнів, що дозволяє точно контролювати кількість хлору, що надходить у воду. Достатньо завантажити таблетки та встановити швидкість подачі розчиненої речовини.

Всі перелічені в огляді пігулки для басейну можна купити у нашому магазині. Також ви можете зв'язатися з консультантами, якщо у вас залишилися питання на тему чи потрібна допомога у виборі відповідних у вашому випадку коштів.