Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Вибір робота пилососа для басейну

Вибір робота пилососа для басейну

Кожен власник басейну розраховує на приємний та безпечний відпочинок у штучній водоймі. Запорукою цього є регулярне очищення води та чаші басейну. Якісний робот пилосос дозволить підтримувати гідротехнічну споруду у чистоті, затрачаючи мінімум зусиль.

Що таке робот пилосос для басейну

Прилад призначений для видалення водоростей, пилу, сміття, слизького нальоту зі стін і дна басейну та плівки з поверхні води. Оснащується гідро- чи електроприводом для підключення до фільтраційного контуру водойми або електромережі.

Робот самостійно (без ручного керування) рухається по дну і стінкам басейна, очищаючи їх за допомогою спеціальних валиків. Бруд накопичується у фільтрі, який потрібно періодично міняти. Прилад може включати блок ультразвукової очистки для додаткового знезараження води.

 

Переваги та недоліки пилососа для басейну

До плюсів робота пилососа фахівці відносять:
 • Абсолютну автономність. Ручна праця відсутня. Завдання споживача – лише увімкнути пристрій і той виконуватиме свою роботу;


   

 • Рух по заданому алгоритму. При цьому береться до уваги форма штучної водойми та її рельеф. Пилосос налаштовується під конкретний басейн;

 • Очищення не лише поверхонь басейну, але й води від сміття, що осіло чи плаває на поверхні.

 • Невеликі розміри. Робот не займе багато місця у комірчині чи сараї;

 • Економія часу та зусиль на прибирання басейну. Освоєння нового помічника також триватиме недовго.

Однак варто відзначити:

 • Відносну високу вартість водяного робота пилососа. Хоча сьогодні виробники пропонують широкий вибір пристроїв у різних цінових сегментах;
 • Складність застосування пристрою у басейнах з фігурною, нестандартною чашею – можуть залишатись неочищені ділянки. Їх доведеться допрацьовувати вручну. Аби придбаний робот пилосос максимально ефективно виконував свої функції, варто врахувати 8 параметрів.

  На що потрібно звернути увагу при виборі робота пилососа для басейну

Перед придбанням пристрою необхідно дізнатися:

 1. Потужність, тобто площу поверхонь і об`єм води, який робот може очистити за одиницю часу. Для великих басейнів рекомендується до 8 годин безперервної роботи пилососа для повного очищення басейну. Його зручно увімкнути на ніч або йдучи вранці на роботу. Щоб зрозуміти, чи буде достатньо потужності пилесоса, потрібно знати точні розміри басейну та його об`єм.

 2. Кількість та форму валиків у роботі пилососі, особливо для басейнів зі складною конфігурацією чаші. Чим більше валиків різної форми у агрегаті, тим якісніше він очищатиме басейн.

 3. Кількість датчиків. Вони зчитують інформацію про штучну водойму – форму, рельєф дна, рівень води та інші показники. На основі цих даних робот і формує програму. Відповідно, чим більше датчиків у пристрої, тим точнішою буде інформація і кращим результат.

 4. Спосіб керування. Найпростіші моделі мають кнопки на корпусі, але є роботи пилесоси, оснащені пультом дистанційного керування. Деякими можна керувати за допомогою спеціального додатку зі смартфона. Тож користувач може обрати найзручніший для нього спосіб.

 5. Об`єм контейнера для зібраного сміття. Чим він більший, тим рідше його потрібно спустошувати. Догляд за гаджетом стає простішим.

 6. Вид фільтруючих елементів. Чим частіше і інтенсивніше використовується робот пилосос, тим частіше вони потребують заміни. Витрати на обслуговування техніки будуть більші.

 7. Засоби для транспортування робота пилососа. Якщо басейн великий або пристрій зберігатиметься далеко від нього, то має сенс придбати модель зі спеціальними коліщатами або транспортувальним візком.

 8. Тип привода. Работа аппаратов с гидравлическим приводом ограничена длиной шланга (следует учесть размер и глубину бассейна), а с электроприводом – доступ к сети электроснабжения.

  Не стоит беспокоиться о безопасности использования прибора в воде: в качественных моделях все элементы надежно изолированы от воды, робот пылесос вполне безопасен. Сотрудники интернет магазина WaterLine предоставят основательную профессиональную консультацию по выбору работы пылесоса для бассейна.