Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Академіка Книшова 4
Україна, Київ, вул. Академіка Книшова 4
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Рідина проти зелені у басейні

Рідина проти зелені у басейні

Розконсервація відкритого басейну – це не лише приємні емоції та комфортний відпочинок. Для кожного власника резервуара – це ще й регулярна турбота про чистоту та безпеку води. Однією з найбільш поширених проблем є водорості, які в розпал спекотного літа можуть з'явитися в басейні. Колонії цієї зеленої рослинності призводять до того, що вода набуває зеленого кольору і неприємного запаху, а поверхні чаші покриваються неприємним слизом.

У пошуках засобів та методів очищення басейну від зелені власники басейнів переривають інтернет та відвідують різноманітні магазини, в яких продається спеціалізована хімія. Які засоби є найефективнішими, поговоримо у цьому матеріалі. Однак перед цим розберемося з тим, що призводить до появи водоростей.

Чому басейн зеленіє

Водорості мають неймовірну леткість. З поривами вітру суперечки зелених, бурих та жовтих водоростей гарантовано опиняться у резервуарі. Тепло та вологість, які зелені шкідники одержують у басейні, є найбільш сприятливим середовищем для їх розмноження. Сприяє активній життєдіяльності водоростей та погана фільтрація води. Водорості, що ростуть, можуть забруднити не тільки воду, а й фільтр.


Ще однією причиною того, що вода набуває зеленого кольору є порушення балансу хімічних препаратів. Як правило, до боротьби з водоростями підключають хлор та альгіциди. Коли застосування цих засобів не дає бажаного результату, фахівці радять перевірити збалансованість води, а саме рівень хлору та рН.

Не варто допускати і надстабілізацію води. Іноді, власники басейнів стикаються із ситуацією, коли при регулярному та ретельному догляді вода все-таки зацвітає. У цьому випадку причиною стає цианурова кислота, яка присутня у багатьох хлорних препаратах як стабілізатор. Він припиняє швидке розкладання хлору в спеку року, але його накопичення мінімізує дію хлоровмісних та інших засобів.

Як боротися із зеленню в басейні

Для боротьби із зеленими шкідниками виробники спеціалізованої хімії розробили безліч препаратів, частіше це рідини. Найбільш популярними є засоби на основі хлору або активного кисню. Проблема в тому, що сучасні дезінфектанти для басейну мають високу концентрацію основної речовини. У принципі цього достатньо для того, щоб знешкодити більшу частину зеленої рослинності, яка є в басейні. Однак концентрація внесених у воду препаратів з часом знижується, а ось здатність до розмноження у водоростей – ні. Для ефективнішої боротьби з ними не обійтися без альгіцидів.

Альгіциди – це рідина проти зелені в басейні, здатна не тільки уповільнити обмін речовин у найдрібніших водоростевих утворень, а й блокуючу їх репродуктивну функцію. Альгіциди вносять одночасно з дизенфектантом. На сучасному ринку можна зустріти різноманітні типи альгіцидів. Їхньою відмінністю є головна діюча речовина.

Найбільш затребуваними є альгіциди:

  • На основі сульфата міді. Сульфат міді порушує процес фотосинтезу водоростей. Альгіциди цього типу ефективні у боротьбі з будь-якими водоростями, але часте застосування таких препаратів може призвести до неприємних плям на поверхнях чаші. Крім цього, висока концентрація альгіцидів з сульфатом міді може стати причиною того, що волосся набуде синій або зелений відтінок.

  • На основі сполук четвертинного амонію. Такий вид альгіцидів ефективно руйнує стінки водоростей, а також має дезінфікуючі та бактерицидні властивості. Це перешкоджає не тільки зростанню та розмноженню водоростей, а й знезаражує бактерії та грибки. Препарати є абсолютно безпечними для поверхонь резервуарів та людей.

Альгіциди спрямовані на боротьбу саме з водоростями – синьо-зеленими, бурими, жовтими, чорними. Крім цього, препарати цієї групи ефективні проти білої плісняви ​​та рожевого слизу. При цьому слід сказати, що альгіцид таки є додатковим засобом. Основним у боротьбі проти водоростей залишається хлор і ці два препарати найкраще діють у комплексі.

Як правило, з профілактичною метою альгіциди використовують після кожної шокової обробки резервуару хлором. Без рідини проти зелені в басейні не обійтись і в тому випадку, коли появі водоростей запобігти не вдалося і вони вже з'явилися. Альгіцид додають після негайної обробки води шок-хлором.

На нашому сайті представлені препарати проти зелені в басейні від виробників Аквадоктор і Кристалпул, вони добре зарекомендували себе на практиці і безпечні для людей, що купаються.