Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Огляд асортименту виробника хімії для басейну Crystal Pool

Огляд асортименту виробника хімії для басейну Crystal Pool

Обслуговування будь-якого басейну вимагає низки заходів, у тому числі обробка води різною хімією. У багатьох власників виникає спокуса заощадити та придбати найдешевші кошти. Але такі продукти часто не відповідають встановленим стандартам і нормам, тому помилкова економія виливається надалі проблемами, вирішення яких вимагатиме значно більших фінансових вкладень і навіть може призвести до небезпечних наслідків для здоров'я плавців. Тому краще не ризикувати і відразу купити хімію для басейну надійного європейського виробника, такого як Crystal Pool.

Професійна хімія для басейнів Кристал Пул

Ринок хімічних засобів для обслуговування басейнів дуже великий, але не у всіх виробників у лінійці представлені всі препарати, які необхідні на тому чи іншому етапі обробки. Крім цього, важливо розуміти, що різні хімічні речовини по-різному поєднуються одна з одною. Часто використання препаратів різних брендів суттєво знижує їхню ефективність.
Саме тому спеціалісти з обслуговування басейнів рекомендують використовувати хімію для басейну одного бренду. У лінійці бренду Кристал Пул зібрані дієві засоби для очищення води, які комбінуються один з одним та в комплексі забезпечують відмінний результат.
Секрет успіху хімії для басейнів австрійського виробника Steinbach International GmbH полягає в тому, що спочатку спеціалізацією компанії було виробництво басейнів та аксесуарів до них. А оскільки до виробників басейнів часто надходять питання правильного обслуговування, компанія вирішила випускати власну лінійку хімії. Усі препарати розробляються провідними європейськими лабораторіями та проходять жорсткий контроль якості. В Україні хімія для басейну Crystal Pool також проходить відповідну сертифікацію, а її ефективність підтверджено багатьма фахівцями у нашій країні. У лінійці є всі необхідні засоби із базового комплекту хімії для басейну, а також спеціальні препарати.

Базовий комплект хімії для басейну Crystal Pool

Першим кроком до кристально чистої води у басейні є підтримання правильного хімічного балансу та якісна дезінфекція. Також до базової хімії відносяться засоби для боротьби з водоростями та каламутністю.

Регулювання рН

Кислотно-лужний баланс води (рН) впливає на багато факторів: стан шкіри та слизових плавців, стан поверхонь чаші та обладнання, ефективність інших препаратів. У нормі рН повинен бути в межах 7.2-7.4, але показники дуже нестабільні і можуть коливатися в один і інший бік. Для регулювання рН у лінійці бренду є два препарати − Crystal Pool рН Plus або pH Minus. Препарат для зниження рН випускається у гранульованій формі, засоби підвищення рН – у вигляді порошку або рідини.

Дезінфекція води

Найефективнішим засобом для дезінфекції води у басейнах є хлор. Це сильний окисник, який згубно впливає на хвороботворні бактерії, багато вірусів, грибків, цвіль і водоростей. Щоб вода залишалася безпечною для плавців, необхідно підтримувати концентрацію вільного хлору на рівні 0,5-1,5 проміле. Для цього використовується повільний хлор, який представлений у лінійках бренду декількома препаратами:
 • Великі таблетки хлору Crystal Pool Slow Chlorine Tablets, які мають максимально високу концентрацію активного хлору – 90%.
 • Рідкий хлор на основі гіпохлориту натрію Crystal Pool Chlorine Liqui із концентрацією активного хлору 12%. Цей засіб ідеально підходить для великих басейнів, в яких використовуються автоматичні станції, що дозують. Також ним можна дезінфікувати різні поверхні.
Швидкорозчинний або шок-хлор рекомендується використовувати щонайменше раз на тиждень. Під час шокування басейну концентрація вільного хлору піднімається у кілька разів, завдяки чому проводиться ударна дезінфекція води. У лінійці австрійського виробника шок-хлор представлений такими препаратами:
 • Маленькі швидкорозчинні таблетки хлору Quick Chlorine Tablets із концентрацією активного хлору 56%
 • Швидкорозчинний гранульований хлор Dry Chlorine Granules з концентрацією активного хлору 70%.
В окремих випадках використання хлорвмісної хімії неможливе, наприклад, якщо хтось у сім'ї має алергію на хлор. Тому в дитячих та невеликих приватних басейнах допустимо використовувати дезінфікуючу хімію на основі активного кисню. Безхлорна хімія для басейнів представлена гранульованим препаратом Crystal Pool Active Oxygen та рідким активним киснем цієї ж серії.

Боротьба з водоростями

Багато хто вважає, що водорості – виключно проблема відкритих басейнів. Однак їм, нехай і меншою мірою, схильні криті водойми. Для профілактики росту водоростей використовується рідкий альгіцид (альгекс) Crystal Pool Algaecide Ultra Liquid. Активным веществом данного препарата является гидроксипропил аммоний хлорид, который не влияет на кислотность воды, не оставляет на поверхностях отложений (как в случае с альгицидами на основе медного купороса) и имеет ярко выраженное биоцидное свойство. Это значит, что препарат эффективен не только против водорослей и грибков, но также борется с большинством бактерий, оказывая комплексное действие на воду на в бассейне.

Усунення каламутності води

Навіть при правильному обслуговуванні басейну вода може втратити прозорість. І тут причиною каламутності є дрібні частинки, які може вловити фільтр. Швидко усунути каламутність та повернути воді прозорість допоможе коагулянт (флокулянт). Він збере дрібні суспензії у великі утворення, які не пройдуть крізь наповнювач фільтра.
У лінійці хімії для басейнів Crystal Pool є два типи коагулянтів:
 • Рідкий препарат Floc Ultra Liquid підходить для басейнів із автоматичною станцією дозування.
 
 • В інших басейнах можна використовувати картуші Ultra Cartridge. Повільно розчинний флок постійно зв'язує дрібні забруднювачі, включаючи солі металів та фосфору, завдяки чому вода залишається прозорою.

Комплексна хімія для басейну

Для спрощення обслуговування басейну можна використати комплексний препарат Crystal Pool MultiTab. Це повільно розчинні таблетки, до складу яких входять:
 • активний хлор концентрацією 80%;
 • стабілізатор рН, що запобігає коливанням кислотно-лужного балансу;
 • альгіцид на основі мідного купоросу;
 • коагулянт.

Міні-таблетки 4 в 1 можна використовувати в басейнах малого та середнього обсягу.

Спеціальна хімія для басейнів Crystal Pool

Крім базового комплекту хімії при обслуговуванні басейну можуть знадобитися спеціальні препарати:
 • Засіб для видалення металів у воді​​​​​​​ MetalGone ніжно в тому випадку, якщо вода, що заливається в басейн, має підвищений вміст металів і солей жорсткості. Препарат потрібно використовувати при першому заповненні басейну та кожному наступному доливі води.
 •  Засіб для очищення нальоту з чаші басейну​​​​​​​ Scale Remover допоможе швидко видалити з поверхонь іржаві або вапняні відкладення. Така обробка вимагає повного зливу води і зазвичай проводиться при першому відкритті басейну після тривалого простою або під час підготовки басейну до зимової консервації

Усі описані у статті препарати можна купити на сайті WaterLine. Кожен засіб має докладний опис, але при виникненні питань ви можете звернутися до менеджерам магазина, які дадуть професійну консультацію та допоможуть підібрати необхідний у вашому випадку комплект хімії.