Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Як почистити басейн від листя восени

Як почистити басейн від листя восени

За наявності басейну на власному подвір’ї питання про те, як якісно та повноцінно відпочити, відпадає. Біля штучної водойми можна організувати спокійний релакс або активний оздоровлюючий відпочинок. Щоб він був комфортним та безпечним, а басейном можна було користуватися в будь-який момент, варто проводити своєчасну якісну очистку самої конструкції та води. Для цього проводяться заходи, як для щоденного прибирання, так і з певним інтервалом. Частіше всього потрібно збирати з поверхні листя чи інше сміття, яке зібралось на поверхні.

Очищення басейну від листя: які засоби використати

Процес очищення басейну від листя – обов’язкова процедура не тільки перед його консервацією на зимовий період. Її варто проводити регулярно, щоб не допускати накопичення бруду в воді та швидкого розмноження мікроорганізмів.
Зручніше всього прибрати сміття в басейні можна з допомогою спеціальних пилососів. Це сучасні технічні прилади, які можуть застосовуватись для очищення як громадських, так і приватних басейнів. Модель підбирається в залежності від розмірів басейну та необхідної частоти прибирання. Зазвичай його можна використовувати не тільки для прибирання листя в воді, а й очищення стінок, дна. Більшість моделей можуть швидко справитись навіть з найскладнішим варіантами забруднень. Вони зручні та безпечні в користуванні. При виборі техніки звернути увагу на те, сміття якого розміру може бути зібране пилососом.

 
   
 
Щоб постійно підтримувати чистоту води восени та саму конструкцію басейну в належному вигляді, варто потурбуватись про придбання і додаткових аксесуарів. Для очищення басейну від сміття (і не тільки від листя) можуть застосовуватись такі елементи:
  • Штанги телескопічного типу. В магазині WaterLine вони запропоновані з різною товщиною стінок та різної довжини (в залежності від того, на якій глибині їх будуть використовувати).
  • Сачки. З їх допомогою можна виловлювати, як дрібне, так і велике за розмірами сміття з басейну. Сучасні варіанти сачків мають привабливий дизайн. Каркасна основа – міцна, алюмінієва. Не потрібно хвилюватись за виріб навіть після того, як він переніс механічні навантаження – поверхня залишиться не пошкодженою. За необхідності до сачка можна приєднати телескопічну штангу.
  • Щітки. В каталозі магазину підібрати можна, як ручні, так і автоматичні варіанти. З їх допомогою можна дбайливо, швидко та якісно провести очищення стінок конструкції басейну. Спеціально вигнуті елементи на щітці передбачені для більш якісної обробки важко доступних місць. Довговічність та надійність аксесуарів можлива завдяки використанню високоякісного пластику для виготовлення.
  • Поплавки для хімії. Для їх виготовлення використовувався безпечний полімер. З допомогою приладу можна контролювати концентрацію очисного дезінфікуючого засобу у воді. Вони безпечні. Деякі варіанти додатково обладнані і термометрами.    

Для підтримки відповідної якості води восени варто застосовувати і спеціальні хімічні засоби. З їх допомогою можна корегувати рівень ph, дезінфікувати воду, використовувати, як засоби для боротьби та профілактики з різними водоростями. Також це можуть бути коагулянти та флокулянти (позбавляють воду каламутності) і спеціалізовані засоби. До останніх відносять засоби, з допомогою яких нормалізується жорсткість води, можна якісно очистити її від надлишкового хлору чи металів.
Як основні засоби для фільтрування води від сміття, так і допоміжні можна купити в магазині. Асортимент приладів великий, тому кожен зможе підібрати варіант в залежності від потреб.