Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Чим корисний електронагрівач для басейну

Чим корисний електронагрівач для басейну

При створенні комфортного температурного режиму для відпочинку в басейні електронагрівачі виявились одним з видів ефективного та безпечного обладнання. Оптимальні умови для занять та відпочинку в басейні – це запорука якісного релаксу, підтримка роботи імунної системи та хорошої фізичної форми.

Електричний нагрівач: особливості встановлення та переваги використання

Щоб встановити електричний тип нагрівачів, не обов’язково звертатися до спеціалістів – це можна зробити самостійно. Достатньо керуватися рекомендаціями, вказаними в інструкції. Конструкція електронагрівача продумана так, що він не тільки підігріває воду, але й підтримує необхідний температурний діапазон. Щоб пристрій не перегрівався та своєчасно регулювалась температура, у ньому встановлені термостати.

Зі встановленням електронагрівачів для басейну, забезпечується можливість одночасно отримувати теплу і чисту воду за рахунок під’єднання до фільтруючого насосу. Функціонування пристроїв схоже з роботою бойлера – щоб процес був безперебійним, потрібно забезпечити постійний потік води. Якщо його немає, вмикається автоматичний захист – вимкнення процесу нагріву. Головна умова ефективного та стабільного функціонування пристрою – підключення до енергопостачання.

Що стосується матеріалу виготовлення, то це можуть бути конструкції з поліпропілену, нержавіючої сталі, прилади з використанням титанового сплаву. Останні не є бюджетними, але надійні та довговічні. Стійкими до пошкоджень та утворення корозії будуть електронагрівачі зі сталі. Не бояться впливу вологи, але вразливі до механічних пошкоджень вироби з пластику.

Електронагрівачі для обігріву води в басейні: переваги використання

  • серед великого асортименту підібрати можна модель для будь-якого басейну, для підігріву прісної і солоної води;

  • електронагрівачі дозволяють проводити прогрів води швидко та ефективно;

  • можливість контролювати температурні показники, регулювати їх;

  • у більшості моделей передбачений захист від перегріву та швидкої зміни напруги;

  • конструкції безпечні у використанні, безшумні в роботі;

  • компактні розміри пристрою гарантують просте встановлення та зручне обслуговування.

При цьому спеціалісти виділяють і недолік застосування подібних конструкцій – при постійній роботі приладу обсяг споживання енергії буде помітним, що стане причиною того, що за електрику потрібно буде сплачувати велику суму. Щоб не виникало проблем з постійним утворенням накипу всередині нагрівача, що часто стає причиною виходу з ладу таких приладів, слід контролювати постійно показник кислотно-лужного балансу та жорсткості води.

Правила підбору пристрою

Підбираючи електронагрівач для басейну, потрібно врахувати, що він має швидко та безпечно  здійснювати прогрів води. Для придбання оптимального варіанту спеціалісти називають ряд критеріїв, на які потрібно звернути увагу власнику штучної водойми.

1. Необхідна потужність пристрою. В залежності від параметрів басейну та об’єму води частіше всього обирають нагрівачі з потужністю в діапазоні 3-18 кВт. При цьому слід врахувати, якщо є необхідність обігріти велику кількість води та постійно підтримувати комфортну температуру, електронагрівачі краще встановити в якості додаткової системи.

2. Знати стабільність напруги в мережі. При купівлі нагрівача зрівняти показник напруги домашньої мережі та

3. Визначитися з брендом та набором функціоналів, якими повинен бути обладнаний електронагрівач для зручної та безпечної експлуатації. Для кожної моделі притаманні свої характеристики та нюанси експлуатації.

4. Умови експлуатації басейну: його розміщення, розміри, тип чаші та характеристики водного середовища.

Визначившись з основними критеріями, відібрати кілька моделей, порівняти їх дані та зупинитися на оптимальному та ефективному варіанті.