Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Хімія для SPA - центрів та гідромасажних ванн

Хімія для SPA - центрів та гідромасажних ванн

Для тих, хто розуміється на догляді за басейном, правильно підібрати хімію та доглядові процедури для ванн з гідромасажним ефектом буде не складно, оскільки обладнання, встановлене на них, схоже. Різниця полягає тільки в тому, яку кількість води потрібно обробити та кількість засобу, що додають. При цьому важливо врахувати, що за рахунок підвищеної температури та великої кількості важкодоступних місць у конструкції, доглядати за нею потрібно ретельніше.

Зазвичай, в СПА-центрах уже передбачені фільтри для очищення води механічним способом. Якщо конструкція для індивідуального використання, на ній, частіше всього, встановлений фільтр картриджного типу, для громадського користування – фільтр пісочного типу.

Хімія для гідромасажних ванн та SPA-центрів: які засоби слід мати під рукою

Щоб підтримувати чистоту ванни та безпечно, з комфортом нею користуватися, спеціалісти радять мати під рукою ряд спеціальних засобів.

  • Засоби для нормалізації кислотно-лужного балансу. Оптимальний показник ph важливий для комфортного відпочинку, щоб уникнути проблем з сухістю шкіри, подразнень слизових оболонок. Виміряти показник та привести його в норму (за потреби) важливо і для більш ефективної дії хімії для гідромасажних ванн (особливо в СПА-центрах, де багато відвідувачів). Контролювати показники можна з допомогою спеціальних тестерів, а для підвищення чи зменшення рівня ph передбачена спеціальна хімія.
  • Проведення ефективної дезінфекції. В місцях, де багато відпочиваючих, краще застосовувати для знезараження хлор або активний кисень. Перший вважається дієвішим, вбиває найбільшу кількість вірусів та бактерій. Ефективною та безпечною альтернативою можуть бути і препарати на основі брому. Який би із засобів не був обраний, головне – правильно розрахувати дозування.

  • Потурбуватися про освітлення води. Для такої процедури можуть бути використані флокулянти. Їх дія спрямована на те, щоб мінімізувати утворення відкладень та кальцієвого нальоту на конструкції  (особливо актуально при високій температурі води), зменшити кількість металів у воді та прибрати дрібні часточки бруду, які не вловлює фільтраційна система.

  • Провести профілактику утворення водоростей. Проблема зелених відкладень для СПА-центрів не є яскраво вираженою, але, щоб уникнути їх утворення, важливо проводити профілактичну обробку води та ванни альгіцидом.

  • Підібрати засіб з ефектом «антипіна». Така хімія актуальна для ванн з ефектом гідромасажу або штучних водойм з фонтанами та водоспадами.

  • Підібрати засіб для промивання та очищення фільтраційної системи. Є засоби, які дають додатковий ефект дезінфекції.

Власники сучасних СПА-центрів для забезпечення кращого релаксу можуть застосовувати і спеціальні ароматизатори. Приємний аромат та наявність мінеральних солей, елементів, які застосовують в бальнеологічних цілях дозволяють розслабитися, покращити стан шкіри та додатково отримати лікувальний ефект.

Щоб підтримувати безпечне та комфортне середовище в СПА-конструкціях, догляд за ними повинен бути комплексним, продуманим. При цьому варто врахувати, що такі конструкції та вода в них потребують особливої уваги, оскільки температура значно перевищує показники, які можуть бути у звичайному басейні. Такі умови сприятливі для швидкого поширення шкідливих мікроорганізмів.

Спеціалісти запевняють, що воду зі СПА-ванни не обов’язково зливати після кожного застосування, якщо передбачена якісна система фільтрації, озонування, своєчасне використання якісної хімії для дезінфекції. В сукупності такі заходи дозволять підтримувати безпечне, чисте та прозоре водне середовище для відпочинку.