Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Академіка Книшова 4
Україна, Київ, вул. Академіка Книшова 4
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Догляд за басейном, якщо знято обладнання

Догляд за басейном, якщо знято обладнання

Дбайливі господарі на зиму знімають усе обладнання басейну, заповнюють його на дві третини водою та накривають, аби у нього не потрапляли сторонні предмети та бруд. Вода потрібна для того, щоб уникнути пошкодження чаші від руху ґрунтів. А з настанням купального сезону проводять розконсервацію – гідротехнічна споруда приводиться у робочий стан. І навіть, якщо власник басейну не має наміру користуватися басейном у теплу пору року, водойма вимагає мінімального догляду.

Чому потрібен догляд за басейном, якщо знято обладнання

Уже за 2-3 тижні після настання тепла у розконсервованому басейні, якщо за ним не доглядати:
  • Починають розмножуватися хвороботворні бактерії;
  • Потрапляють у воду спори грибків та водоростей. Через збільшення їх популяції вода змінює колір з прозорого на зеленуватий, дно і стінки басейну вкриваються слизом, з’являється неприємний запах цвілі;
  • Через надмірну жорсткість води накопичуються вапнисті відкладення;
  • Кути, стики, затінені ділянки атакує пліснява.

Усе це не шкодить здоров’ю людей, адже басейном без обладнання не користуються. Але чим більше занедбано басейн, тим більше часу, зусиль і коштів доведеться витратити, щоб повернути його у нормальний стан. Ефективно вирішити проблему можна за допомогою спеціальних хімічних засобів догляду за басейном.

Які хімічні засоби потрібні для догляду за басейном, якщо знято обладнання

Якщо господар не хоче чи не має можливості користуватися басейном у теплу пору, йому знадобляться:
  • Тестери для перевірки кислотно-лужного балансу води. У нормі показник становить 7.2-7.4 PH (допустимо у межах 7.0-7.6 PH ). Перевірка проводиться при розконсервації, а надалі – кожний тиждень-півтора.
  • Регулюючі хімічні засоби догляду - додаються у воду, щоб привести показник PH у норму. Відповідно, є препарати PH плюс та PH мінус, що підвищують та понижають кислотно-лужний баланс.
  • Препарати для знезараження води в басейні. При розконсервації басейну проводиться шок-хлорування – вводяться засоби з високим вмістом хлору, які знешкоджують шкідливі мікроорганізми. Надалі рівень хлору перевіряється один раз на 10 днів. Норма – 0.6-1.5 мг/л.
Якщо басейн не експлуатується, добре підійдуть хлоровмісні препарати з спеціальним складником, який пролонгує дію хлору. Такий повільний хлор пригнічує розвиток патогенної мікрофлори у басейні. Альтернативою хлору можуть стати і препарати активного кисню, проте вони в даному випадку застосовуються менше.
  
  
  • Альгіциди. Хімія, призначена для знищення водоростей. Діюча речовина руйнує захисну оболонку рослини та зупиняє цикл розмноження. У басейні без обладнання застосовується з профілактичною метою. Крім того є чимало й комплексних препаратів, які і знезаражують воду, і боряться з мікророслинністю.
  • Коагулянти. Перетворюють надлишок мінеральних солей та заліза на осад. Він осідає на дно та легко прибирається сачком чи гідропилесосом. Про жорсткість води свідчать білий наліт на чаші басейну, а надмір заліза – зміна кольору води на брудно-коричневий та характерний металевий запах.

Таким чином, суть догляду за басейном без обладнання зводиться до регулювання кислотно-лужного балансу води та її дезінфекції за допомогою хімічних засобів. Ми пропонуємо широкий асортимент хімії для догляду за басейном від лідерів ринку – марок Сrystal Pool та Aqua Doctor. Експерти та користувачі високо оцінили їх ефективність, доступну ціну та зручність у використанні. Кожен препарат пройшов міжнародну сертифікацію. Наші менеджери підберуть оптимальний комплекс хімії для басейну без обладнання, врахувавши його розміри та розташування.