Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Чим замінити хімію для басейну

Чим замінити хімію для басейну

Безпечне використання басейну можливе тільки при умові його правильного та якісного очищення. Для цього передбачені різні засоби, але далеко не всі вони є безпечними. В більшість із них при виготовленні додають бром або хлор. Щоб захистити шкіру від впливу хімікатів, які можуть залишитись в воді після очищення, варто віддати перевагу перевіреним засобам. Якщо в планах пошук, чим замінити хімію для басейну, врахувати, що одним з найпопулярніших, умовно безпечних та перевірених в цьому сегменті є активний кисень, який можна купити в магазині WaterLine.

Активний кисень для басейну: переваги використання

Головною перевагою його використання є відсутність таких домішок, як бром та хлор, які не тільки можуть викликати подразнення, а й мають неприємний специфічний запах. В свою чергу, використання активного кисню не провокує виникнення на слизовій оболонці неприємних відчуттів.

Активний кисень, який використовуватиметься для басейну, являє собою засіб для швидкого усунення не характерного для води запаху та її очищення. Також вбиває мікроби, грибок та шкідливі бактерії. Іноді в якості додаткового компоненту використовують альгіцид, який перешкоджає утворенню та розмноженню водоростей в водному середовищі.

До переваг використання активного кисню відносять і швидкість проведення процедури. До того ж, після її закінчення вода має звичайний вигляд, на поверхні не формується піна.

Сучасні виробники пропонують засіб в формі порошку, таблеток, гранул, рідини. Якщо потрібен ефект «шокової дезінфекції», очищення активним киснем можна поєднати з використанням хлору. Застосовувати їх одночасно не варто.

Щоб отримати бажаний результат та бути впевненим в безпечності, віддавати перевагу тільки засобам перевіреного виробника, який може надати сертифікат якості. Навіть по доступній ціні не слід на власний страх та ризик брати подібні засоби в підозрілій тарі.

Використання активного кисню: основні рекомендації

Хоча активний кисень і вважають ефективним та умовно безпечним для очищення води в басейні, не варто забувати, що його відносять до другого класу небезпечних речовин. Через це не слід нехтувати правилами використання таких засобів.

Яка б його форма не була обрана, перед використанням хімії для басейну обов’язково детально ознайомитися з інструкцією.

Готуючи суміш до використання, чітко слідувати дозуванню, вказаному в інструкції.

Щоб отримати максимальний ефект, рекомендовано використати активний кисень при температурі води не більше 28°С.

Обираючи такий метод очищення, потрібно врахувати, що вартість активного кисню буде вищою, ніж засобів, які містять хлор. До того ж, для дуже забруднених штучних водойм він не завжди ефективний. Звернути увагу слід і на компоненти засобу. Якщо серед них не буде альгіциду, доведеться проводити додаткову обробку води від утворення водоростей.

В період використання активного кисню басейном користуватися заборонено. Не кращим варіантом буде його застосування вранці чи вдень. Щоб результат був максимальним, а розподіл засобу по поверхні рівномірним, його краще помістити в воду на ніч.

Найчастіше воду в басейні піддають очищенню тільки в літній період. Якщо засіб куплений в великій кількості, його можливо зберегти до наступного року. Для зберігання варто герметично закрити ємність та помістити її в приміщення, яке опалюється. Не розміщувати поруч інші види хімічних засобів, не допускати потрапляння вологи в ємність, не піддавати впливу низьких температур.

Обираючи засоби для очищення води в басейні, слід врахувати, що практично всі вони можуть бути безпечними, якщо правильно розраховувати дозування та використовувати згідно умов інструкції. Якщо є можливість, то обирати перевірених виробників даного товару, таких як  Crystal pool або AquaDoctor.