Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Академіка Книшова 4
Україна, Київ, вул. Академіка Книшова 4
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Чи псує крем та лосьйон для засмаги воду в басейні

Чи псує крем та лосьйон для засмаги воду в басейні

Перш ніж встановити басейн та почати ним користуватися, варто ознайомитись з основними проблемами, які можуть виникнути в ході експлуатації водойми. Одним з актуальних питань, яке найчастіше доводиться вирішувати - каламутність та погіршення якості води в басейні. Щоб мінімізувати таку проблему, потрібно не тільки підібрати відповідний комплекс хімічних засобів, але й знати причини, які її провокують.

Каламутність води в басейні: головні причини

Виділяють кілька причин того, чому вода в басейні стала каламутною. Серед головних впливових факторів  варто виділити:

  • Несправність обладнання для фільтрації води. Для цього потрібно врахувати: щоб вода була чистою та безпечною для використання, вона повинна пройти через фільтраційне обладнання до 3-4 разів на добу. Провокуючою причиною може бути й те, що підібране обладнання для басейну не відповідає його параметрам, а отже – не може справитися й з якісним очищенням певної кількості води в чаші. Серед головних причин каламутності води також виділяють несвоєчасну заміну фільтрів та швидке засмічення клапанів, скіммерів.

  • Потрапляння в воду піску, комах, листя та іншого бруду, його несвоєчасне прибирання. Це провокує і швидку появу та поширення водоростей.

  • Одною з частих причин-провокаторів каламутності води є лосьйони, креми та інші косметичні засоби, які відвідувачі не змивають перед тим, як прийти до басейну. Компоненти засобів, контактуючи з хлором, утворюють хлораміни, які при значному накопиченні стають причиною не тільки каламутності води, але й посилення неприємного запаху. Користуватися такою водою буде не тільки не комфортно, але й не зовсім безпечно.

На те, що змінюється якість води в басейні має вплив і якісь та концентрація хімічних засобів в басейні, зниження чи підвищення рівня ph (впливає на ефективність використання хімії для басейну), надмірна концентрація кальцію в воді (особливо в спекотний літній період).

Чиста вода в басейні: як уникнути каламутності

Щоб підтримувати чистою та безпечною для купання воду в басейні, відповідний стан самої чаші, важливо використовувати комплекс заходів.

  • Своєчасно контролювати стан води та підбирати оптимальні засоби для підтримки хімічного балансу. Головною умовою контролю є вимірювання рівня ph. Нормальний показник повинен бути в межах 7,2-7,6. Для того, щоб підтримувати оптимальну якість води, а використовувана хімія була ефективною, важливо підтримувати саме такий баланс ph. Якщо є потреба в тому, щоб знищити водорості, гриби, прибрати каламутність води, слід застосувати альгіциди – вони будуть актуальними, як для шокової одноразової обробки, так і для застосування на постійній основі. Якщо виникає необхідність в постійному комплексному догляді за басейном, варто звернути увагу на купівлю універсальних засобів. Комбінований склад засобу діє в кількох напрямках.

  • Відпочиваючим варто ретельно приймати душ перед відпочинком в басейні, щоб мінімізувати ризик засмічення води косметичними засобами, кремами чи лосьйонами для засмаги. По можливості, не варто занурюватися в воду з головою або ж використовувати спеціальну шапочку, щоб вберегти волосся від впливу хлору.

  • Щоб захистити свою шкіру від появи подразнень, сухості, потрібно доглядати за нею й після користування басейном. Для цього відразу після купання в хлорованій воді ретельно прийняти душ. Додатково при цьому краще обрати гель для душу зі зволожуючими властивостями. Волосся також слід промити водою. Після душу в басейні та вдома нанести на шкіру зволожуючий засіб, який допоможе уникнути сухості шкіри. Це обов’язкові умови догляду для тих, хто хоче одночасно і добре відпочити, і зберегти волосся та шкіру здоровими.

Щоб не зустрічатися часто з такою проблемою, як каламутність води, відпочиваючі повинні слідкувати за своєю гігієною та по максимуму змивати косметичні засоби, креми та лосьйони для засмаги перш ніж зайти до басейну. Вручну чи пилососом слід вчасно видаляти сміття з води, спеціальними засобами видаляти водорості, бруд, наліт. Не останню роль в цьому відіграє контроль за використанням хімічних засобів та справність фільтраційного обладнання.