Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Україна, Київ, вул. Амурська 4 (район м. Васильківська)
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 15:00
Нд - вихідний

Чи можна використовувати хімію для басейну для пластикового чану

Чи можна використовувати хімію для басейну для пластикового чану

Чани різного типу стали популярним елементом для організації простору для відпочинку. Вони компактні, зручні у встановленні та експлуатації. Дозволити собі їх можуть навіть ті, у кого власне подвір’я не відрізняється значними параметрами. Такий релакс дозволяє не тільки відновити сили, але й має позитивний вплив на здоров’я. Правильно організувавши дозвілля, користуватися таким чаном можна як взимку, так і влітку. 

Пластиковий чан: особливості обслуговування чаші

Доглядати та очищати чашу, виготовлену з пластику (для прикладу це може бути конструкція типу Офуро), не складно, але при цьому важливо дотримуватися ряду рекомендацій.

Щоб максимально довго зберегти зовнішній вигляд конструкції та підтримувати чистоту води в ній, краще передбачити навіс над чаном та додаткове накриття, яким буде прикриватися чан в період, коли ним не користуватимуться. Це може бути, як виріб з підручного матеріалу, так і спеціально виготовлене полотно, яке чітко відповідатиме розмірам чану, буде легким та зручним у експлуатації.

  • Для безпеки купання та підтримання зовнішнього вигляду чаші постійно контролювати рівень кислотно-лужного балансу. У випадку, якщо пластиковий чан активно експлуатується – робити це щоденно. Для проведення контролю стану води варто мати під рукою комплексний тестер. Врегульований показник ph важливий не тільки для безпечного відпочинку відвідувачів, але й для ефективної дії хімії для басейну.

  • Обов’язкова умова – проведення знезараження води. У випадку з пластиковим чаном, використовуючи хлор, потрібно готуватися до того, що внутрішня частина конструкції може швидко знебарвитися. Більшість виробників таких чаш радять в якості знезараження води використовувати безхлорну хімію (наприклад, на основі активного кисню).

  • Якщо чан використовується для групового купання, стан воды в ньому потрібно не тільки контролювати після кожного купання, а й змінювати кожні 2-4 дні (в залежності від активності використання).
  • Слід врахувати, що на час простою конструкції воду краще злити, а конструкцію ретельно промити. Чан повинен регулярно оброблятися, очищатися з застосуванням хімії. Краще всього для цього використовувати спеціальну хімію, але допускається застосовувати й засоби для очищення басейну, якщо вони не містять абразиву чи агресивно діючих компонентів.

  • Власники таких чанів повинні застосовувати для обробки води альгіциди - вони перешкоджатимуть розмноженню водоростей та засоби для усунення нальоту, іржі та відкладень органічного типу. Поверхня самої чаші повинна регулярно оброблятися спеціальними засобами.

  • Щоб бруд та шкідливі мікроелементи не накопичувались на поверхні конструкції, вона повинна ретельно митися. Жорсткі щітки для видалення бруду не підійдуть – використовувати варто м’які щітки або серветки з тканини.

Застосовуючи хімію для басейнів для очищення пластикового чану, уважно ознайомитися з інструкцією до засобів, врахувати рекомендоване дозування (зазвичай, розраховується на кількість води). Заборонено відхилятися від вказаних норм дозування. Врахувати, що очищення води не проводиться тоді, коли в чаші знаходяться люди. Суху хімію для очищення води чи дезінфекції не можна додавати в воду без попереднього ретельного розчинення.  

Врахувати, що поводитися з такими чанами потрібно обережно, оскільки на конструкції при невдалій експлуатації можуть з’явитися тріщини, не піддавати механічним пошкодженням. Чан з пластику може стати родзинкою та ідеальним місцем для релаксу, як на приватному подвір’ї, так і в місцях громадського відпочинку. Головне – ретельно, правильно та своєчасно очищати саму конструкцію та воду в ній.