Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Київ, вул. Академіка Книшова 4
Україна, Київ, вул. Академіка Книшова 4
Пн-Пт - 09:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний

Безпечний засіб для басейну

Безпечний засіб для басейну

Відпочинок біля басейну – це не тільки приємний релакс, а й користь для здоров’я. Відпочиваючі повинні дотримуватися правил безпеки, а власники штучних водойм – своєчасно проводити обробку в них, підібравши якісні та безпечні засоби. В якості знезаражуючих препаратів для басейну використовують засоби на основі хлору, брому, активного кисню. Якщо обирати найбезпечніший варіант, то варто надати перевагу останньому.

Активний кисень: що собою являє, головні переваги та недоліки

Дезінфікуючі засоби – обов’язкова спеціальна хімія для підтримки комфортного та безпечного для купання середовища.

Плануючи використовувати його для обробки басейну, варто врахувати головні переваги препарату:

  • швидко та ефективно знешкоджує шкідливі мікроорганізми у воді;

  • не залишає неприємного запаху;

  • не стає причиною подразнень слизових оболонок, не провокує алергію;

  • не має негативного впливу на обладнання штучної водойми;

  • при використанні активного кисню вода в басейні не піниться;

  • не змінює рівня кислотно-лужного балансу при використанні;

  • може застосовуватися для обробки навіть прохолодної води.

Як і будь-який спеціальний засіб, активний кисень має нюанси застосування. Так, спеціалісти відносять його до 2 класу небезпечних речовин, тому про безпечне використання можна говорити, коли чітко дотримані рекомендації по застосуванню, вказані в інструкції. Також варто врахувати, що ефект препарату може не дати очікуваного максимального результату, якщо він буде застосований для обробки водного середовища, температура якого вище +28°С, що рідко трапляється.

Форми випуску активного кисню

Активний кисень для обробки басейну запропонований виробниками різними формами випуску.

  • Таблетована форма. Формат засобу зручний в дозуванні, але коштує дорожче, ніж інші варіанти. Придбати можна фасування вагою від 1 до 50 кг. Додавати засіб в такій формі у воду потрібно використовуючи спеціальний поплавок або скіммер.

  • Порошок. Зазвичай, до складу входить не тільки активний кисень, але й спеціальний компонент – активатор, який дає захист від утворення водоростей та підсилює основну дію. Частіше всього запропоновані тарами по 1,5 кг і 3,6 кг.

  • Гранули. Засіб запропонований в концентрованій формі. Крім дезінфікуючих властивостей дає і ефект освітлення. Можна використовувати, як для регулярної, так і шокової обробки води. Запропоновані різними тарами (відрізняються вагою - від 1 до 25 кг). Додають у воду через скіммер або ж потрібно заздалегідь розчинити його у окремій ємності з водою.

  • Рiдина. Відноситься до багатокомпонентних засобів. Запропоновані тарою різного об’єму: 25 л або 35 л.

Важливо не тільки правильно підібрати форму випуску безпечного засобу для басейну, але й вміти правильно використовувати препарат. Головна умова застосування – чітке дотримання умов дозування, вказаних в інструкції. Оптимальні умови додавання активного кисню для дезінфекції води, коли показник ph в межах 7,0-7,4 (така умова актуальна практично для всієї хімії для басейну). Не рекомендовано додавати засіб безпосередньо до басейну чи обробляти ними бортики штучної водойми. Яка б не була обрана форма випуску засобу, його кількість для первинної або шокової та подальшої регулярної обробки буде різною.

Важливо дотримуватися і основних заходів безпеки, використовуючи активний кисень. Додавати його тільки тоді, коли в басейні немає відпочиваючих. Краще всього проводити обробку води в нічний час, оскільки після завершення процедури знезараження басейном не рекомендовано користуватися ще 2-3 години. Слідкувати за тим, щоб концентрована хімія не потрапляла на шкіру та слизові оболонки. Якщо це сталось, промити місце великою кількістю чистої води. Якщо придбана велика ємність засобу для неодноразового використання, варто слідкувати за терміном придатності.